Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strophantus D2

wilson

no ja som sa dovital v jednej odbornej knihe ze Strophantus D2 kvapky su dobre pred tremou pred vystupenim..neviete nakolko zatazuju organizmus resp. ho poskodzuju?

..............

gaujacuran nie je vhodny na dlhodobe uzivanie a stres a trema je dlhodobjesi problem.guajakuran zatazuje pecen.skus bachove esencie v kombinacii s psychol..www.eduko.sk

RNG

Guajacuran(guaifenesin) je expektorant(tj odhlienuje) a mierny relaxant svalov.
Neviem, ci to pomoze.
Skuste radsej 5-HTP, to definitivne relaxuje alebo proti stresu St Johns Wort. Oboje pracuju na zvysenie hladiny serotoninu, ktory je zodpovedny za klud, pocit spokojnosti a dusevneho vyrovnania.

eddie

RNG s priatelkou hladame volne predajny liek proti treme a strachu z vystupovania a pod.....co by ste povedali na Guajacuran?

eddie

cital som nieco o kvapkach...ze je to taka jednorazova vec proti strachu z verejneho vystupenia...takze to bol zreejme blud

RNG

Strophanthus je jedovata rastlina, je ich mnozstvo, v Afrike sa pouzivaju na otravene sipy, nechapem, kto by chcel pouzivat jed do tela, aj ked je zriedeny na D2 koncentraciu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strophantus D2 - Fórum - ZDRAVIE.sk