Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bozkávanie

keysoft

Podľa špecifického hľadiska, pri spoločnom nažívaní rozdielneho pohlavia pri pubertálnom veku je samozrejmosťou, že osobe mužského pohlavia sa stoporí úd.

ivuska99

no to , ze mu stoji to je narmalne . mojmu chalanovi sa to zvycajne stava , ked tancujeme , a ked som minule na DJ nanho vyskocila tak sa mu postavil , ze az som jeho ... zacitila . no polichotilo mi to , ale bolo to aj trapne . a zacali sme sa smiat , ja si myslim , ze by si si to mala brat ako lichotku aspon vies , ze ta tak skoro nenecha a niesi mu cudzia a ze stale o teba stoji .

bohoussek

lienka, lienka..
aspon vies ze ho vzrusujes.. ;) a ak ti to bude stale vadit, stan sa "radovou sestrou" alebo "lezbou".. ;)

kueplnik

"""vies to je uplne normish aj kne stoji ked sa boskavam s priatelom a mam 12"""
ehm takze mas 12 a bozkavas sa s chalanmi a stoji ti pritom??? ja len tak :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bozkávanie - Fórum - ZDRAVIE.sk