Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Emily The Strange

dark.emily

podla mna je to uuuuuuplne uzasna supis znacka, milujem Emily !!! a myslim ze to neni zas az tak emo, lebo ja emo tiez nenavidim, pritom chodim oblecena v tejto znacke....a co sa tyka ceny, je pravda, ze niektore veci by mohli byt lacnejsie, ale tak co chcete, ked je to z ameriky....ale za niektore veci sa tie peniaze fakt oplatia dat, napr. za mikcu Emily The Strange Kitty Eared, tu uplne zboznujem <3

schelly

mne sa tam pačia veci, ale nie všetky. lebo to je dosť EMO a tento štýl z duše nenavidím. a ohladom tej ceny..za kvalitu treba platiť, poviem to tak. veci tejto značky si môžete objednať na www.metalshop.sk - dosť dobra stranka, objednavam si tam stale.

sedmikraska

no tak som si to pozrela a vypada to jako pre rodinu Adamsovych, za take boty by som urcite tolko nedala, ale inak mi to pride normalna cena za boty

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Emily The Strange - Fórum - ZDRAVIE.sk