Moju holku to stale pri sexe bolí

hlava

mno aj mna to bolelo a to s mojim chlapcom spavam uz dobre dlho mozno nejaky ten rok...a bolelo ma to etse do nedavna takze takych par mesiacov 2-3 uz nic necitim ale bolelo ma to ako vravim az do nedavna:)to prejde po case

liana

Panenska blana sa nemusi prerusit hned na prvy krat, ja som krvacala aj ked sme sa milovali 4-krat... a pouzivajte lubrigacny. Okrem toho, ze to neboli, je z toho rozkosny sex...

ambroz

tam moze byt viac pricin nemusi to byt ani nedostatocnym zvlhcenim a ani ranou sposobenou pri neopatrnom prvom sexe.zalezi aj kde ju to boli.ked hned tesne za otvorom tak to moze byt aj tym ze ho mas pomerne velkeho a ona zasa naopak uzucku.a tak to netreba silit a hlavne pomaly vnikat po kusockoch..poriadne ju vzrusit ako to uz bolo pisane nech je co najviac vhlka...ked ju to boli na konci tak to moze byt ze davas dnu velmi hlboko na doraz..A ked ju to boli vsade tak je to pravdebodbne nejaky zapal..a na to treba antibiotika si dat predpisat.

.......

vobec to nie je o maznani..ja som mala na zaciatku ten isty problem..frajerke povedz nech zajde na gyndu,tam jej predpisu urcite cipky,pretoze jej pravdepodobne vznikol zapal a preto ju to tak boli..v sexe teraz nemozete pokracovat,musi sa to najprv zahojit..kedze to nebolo tak davno-vase po prve,tak jej vznikla rana,ktora sa musi najprv zahojit..na porovnanie:je to ako s chrastou-ked ju budes stale odlupovat,tak sa ti nikdy nezahoji,preto musis pockat..chnapes??

nn

skús dlhšie vzrušovanie, maznanie, sliny a dráždenie, aby sa uvoľnila a zvlhla... ak ani to nepomôže, alebo ju to bolí vnútri, skúste opatrne inú polohu, ak nepomôže ani to, môže ísť (zriedkavo) o nejakú chybu v pošve- cysta, veľkosť... potom treba navštíviť gynekológa. je to normálne, netreba sa hanbiť

hulaga

detsky olej stoji tak 25 korun a vydrzi vam na viac pouziti. pri pouziti kondomu sa odporuca kupit lubrikacny gel tej istej znacky, ale my to odjakziva robime s detskym olejom (uplne inej znacky) a ochrana 100 percentna. lubrikacny rychlo schne - tzn. kratka predohra, tzn. nevyriesi vas problem.