Pobozkať ho ako prvá?Ako?

santallka

Mame 15r. A asi budem musiet znovu prva ja .. Uz som to raz urobila, ale len na lice bo sa otocil, alebo mu nedoslo...

Lenulienka

tak ho pobozkaj, osmel ho ty sama. Mozno sa budes cudovat ako po tom ozije :) chlapy su rozni :)) Kam? No predsa na usta. Postav sa pred neho a pobozkaj ho. Z nicoho nic.Jednoducho to urob a hotovo.Nemas sa coho bat, ver mi. Hadam nieje taky puritan :D Ked nevie spravit on ten prvy krok tak to urob ty a hotovo. Ked budes polemizovat stale nad tym, ze kto ten prvy krok urobi, mozno sa ani nedockas. A ked sa mu nebude pacit ze ho bozkavas, tak mas cudneho priatela..Nic v zlom.. Ak je normalny, tak bude horlivo spolupracovat :) Proste ho pobozkaj a hotovo, nerozmyslaj nad blbostami, ved ste par. Nie?

kikinka:)))))

je to mile,take nesmele a kolko mas rokov?..ja viem,ze spociatku,ked som si myslela,ze som sa nevedela bozkavat som chlapocov az odusvala..:D.prose sa na nic nesustred a sprav to..alebo jednoducho sa mu zadivaj do oci pozri na usta a zase do oci..a chlapcovi mozno dojde:)

salonka12

to ste ptm ako par dvoch 12 rocnych deti :P bez urazky :P ved sa musite osmelit pre pana to deti chcete ptm robit v 90-tke?

santallka

Ja nemozem za jeho povahu, ze sa boji(asi) takze a preto chcem byt mila a ulahcit mu 1.krok.Drzali sme sa len 1x ked sme isli po tme kde neboli ludia.

lolita22

ste spolu mesiac? ako to myslis? chodite spolu ale nebozkavate sa, nedrzite sa za ruky, co??? milujete sa pohladmi? mam taky dojem ze spolu nic nemate, maximalne priatelstvo