Co na chripku? zajtar musim byt fit

lea

no a prave kvoli takymto ludom sa chripka tak siri - s chripkou behaju kade-tade, kaslu, kychaju a neberu ohlad na ostatnych.

RNG

Je to jednotka aktivity(gelatin dissolve unit, tj kolko gramov zele(huspenina)=bielkovina-rozlozi do tekuteho stavu, tak sa meria ucinnost extraktu z ananasu)

RNG

Proti pelovum, prachovym , sporovym a roztocovym dychacim alergiam, je Quercitin(2x500 mg)
Bromelain ( 2x600 GDU)
Vitamin C(neutralny) 3 gramy
Dumbier, 1 gram cerstveho,
GLA, 3x1 gram pupalkoveho oleja
alebo 3x1/2 gramu borakoveho oleja
Boswelicka kyselina,(2x500 mg)
a rozne ine.
Hlavne tie prve tri.

pre rng

a co si myslis o chronickej nadche? Teda: je to hlavne alergicka nadcha na pel a okrem toho v zime neustale prechladnutie alebo chripka. Z toho ma hrozne bolieva hlava. Pomaha mi iba Ibalgin - som si vedomy, ze je to skodlive... Ake doplnky by si mi poradil?

laurikaa

dakujem vam,nejde o stretnutie,ale uz niekolko rokov tancujem a zajtra mam velmi dolezity trening .Viem ze by som nemala takto riskovat so zdravim,ale je to pre mna dolezite..Ake moze mat dosledky ,ak tam zatra pojdem s horuckou,spotim sa a rozhorucim?a ten tripgrip,coldrex,theraflu mozem uzivat aj s antibiotikami,co mi dala doktorkA?

RNG

Sumivy celaskon je tak isto kyselina askorbova, nie neutralna forma vitaminu C.
Creva musia byt zasadite takze velke davky kyselin sposobuju hnacky(creva sa snazia vyhodit kysle zlozky)

RNG

Cat, jedine masivne davky vitaminu C su klinicky ucinne, tj 1 gram kazdu hodinu, ziadne postupne uvolnovanie tu nepomaha.
A na take masivne davky treba neutralnu formu vitaminu C, inac clovek dostane poriadnu hnacku.Neutralne su: buffered C, calcium ascorbate a najma ester C