Co na chripku? zajtar musim byt fit

tinusska

teraflu, ani coldrex... lekranik mi povedal, ze to je nic oproti trigripu... a naozaj.. 3x2 tablety denne... ale novsi a lepsi je asi sa to vola len grip panadol... naozaj super tabletky.. cela rodina na tom fachci ked sme chori.... uz aj si to bez kupit...

agina

Laurika na tvojom mieste by som to "velmi dolezite stretnutie" aj tak odlozila. Ved nie je nic dolezitejsie, ako tvoje zdravie. Aj ta druha strana /nech uz je to ktokolvek/ pochopi, ze chorobu treba vylezat.Ja mam na hrdlo velmi osvedcene kvapky Australian tea tree oil - dostat v lekarni cca 140,- das zopar kvapiek do pohara, 3x za den kloktas a o dva dni nevies, co to bola bolest hrdla. Na teplotu je najlepsi Paralen 3x za den. No a samozrejme lezat v posteli a pit vela tekutin, nejake tie vitaminy, cibulu, cesnak.....

lian

No zdrava zajtra nebudes, ale Coldrex naozaj potlaci priznaky a dokazes ako tak prezit, co potrebujes a potom mozes pokracovat v lezani. Je mi luto, ale chripka je choroba, ktora trva 1 az 2 tyzdne a potom este dost dlho trva kym je clovek naozaj fit. Treba vela pit.

fa

neviem, naozaj. cca 100 sk? je tam viac sáčkov. možno je aj menšie balenie. ale mne pomohol. musíš piť ešte dnes. ráno je neskoro.

fa

ešte mi napadlo- ráno dlhšia sprcha postaví na nohy a strepsils na hrdlo, alebo spray tantum verde forte a na dutiny muconasal plus- spray v daný deň do kabelky. dnes tabletky na teplotu a ležať, ležať...