vysetrovala ma spravne??? prosim

simona

Ahoj.aj ja som bola pred mesiacom 1krat u gyn.lebo som mala problem s vytokmi.vysetril ma cez konecnika.le zobral mi aj ster z posvy.vobec to nebolelo.ved musi zistit o aku bakteriu sa jedna..oki??

jaja

randyka- v pohode, myslím, že tie kultivačné ti tiež asi nebude môcť spraviť, lebo sa to robí s tým prístrojom... spýtaj sa jej...

baaša

randyka: aký typ výtok ťa trápi, lebo aj ja mám niečo také, len neviem či to je v pohode ( zvýšená sekrécia) ako farba mliečna bez zápachu v podstate ale je toho viac...nechcem tam prísť a bude na mňa pozerať ako na hypochondra...dakujem

wowo

vysetrovala na pochvalu spravne,,su gynekologicky co sa nekaslu s tym,,a urobia to bolestivo..tak bud rada.ak chce robit dobre bakterialne stery ,tak nemoze ta tak otvorit.Az ked nebudes panna.Ale v podstate si moze typnut aky typ vytoku mas a dat ti antibiotika. Skus jej povedat ze aky mas vytok ci zapacha a akej farby je ,,teda vtedy ked ho budes mat.) Vytok nie je trvaly stav casto sa vylieci aj sam.

randyka

jaja a mozno som hlupa ale nevyznam sa dotoho:-( tie kultivacne odbery-nemam byt panna alebo mozem byt panna, ako sa robia odbery na to?

randyka

a est esom zabudla ak ma trapia niekedy vytoky a povedala by som jej to, lebo sa ma nepytala na to, tak ako by ma vysetrovala, alebo vysetruje sa to?nejake vzorky predsa musi mat nie?