kto mi poradi???

Príspevok v téme: kto mi poradi???
jeila

moj priatel mi nerad robí oral sex a mne sa tak veelmi paci, ako ho mam na to "naučiť"? Ja mu ho často fajčím, no on je strasne vraj na to lenivý..aspon mi tak povedal. Velmi dbam na hygienu, použivam kvalitnu kozmetiku aj na intimnu hygienu, zdravo sa stravujem, som sa bala, či mu nejako nevoniam, alebo čo...som sa ochutnala ale nema to ziadny zapach, nic uplne..este si tam dole aj tak trosicku prevoniam takou vonavkou, ktorú miluje...a stale nic, ... može to byt tým, že ja ked sa vzrusím tak hned zacnem byť aj vlhučká??? ako to vy chalani vnimate??? a chutí vam jej muslička? lebo pred tým čo som mala priatela, to bolo v oralnom sexe náádhera...

jaja

možno on by závidel tvojmu - teba:-)) tak mu nefajči, kým on tebe nevylíže, troška vydieranie, ale ked ti to nevyhovuje...

jeila

ved skusame hocico...slahacku,nutelu samozrejme nie dnu....no aj tak on mi jednoducho povie, že je na to lenivý...že sa mu nechce a mna ide poraziť....ale fajať by sa nechal celé hodiny, no ja som sa nasrala a prestala som s tým trosku to zabralo ale nie velmi....bože ako ti zavidím tvojho priatela...

jaja

noo môj priateľ by mi to robil stále, proste mu to chutí viac ako mne, ked to ja robím, tak on častejšie a ja menej, a povedal, že mu to nevadí... no neviem, skúste nejakú čokoládu, ale dnu nie!