Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

obnovenie zubnej skloviny?

skulava opic

No kocka, ver ze si to posrala, zdielam tvoj strach..aj neprijemny pohlad do zrkadla. proste sme to posrali...isto nemas v plane prestat, skoncit, este ti nepreplo naspat...no stymi zubami uz neurobis nic. jedine najst zubarku, co ti ich doplombuje.jednoducho ako ked narazi niekto so zubom do stlpu alebo nieco , polka sa mu zlomi, tak mu tu polku domodelujem, plombou. pokial nefajcis,nezazltne ti to. zuby uz nebudes mat take pekne, dlhe biele lopaty, ako dakedy,ale aspon nebudes vyzerat, ze mas v ustach hreben. vyhladaj niekho , kto to robi..a nech ti proste domodeluje predne zuby. a snaz sa dodrziavat nadstandardnu ust. hyg. ja som si to vsimla az ked bolo neskoro, ze to treba.teraz mam mysacie zubky, a uz sa mi nik nesmeje, ze mam zuby lopaty, fnuk...

RNG

To je otazka pre zubarov alebo pacientov na ktorych to pouzili. Ja a moja zena su jedni z nich. Moja zena mala porusenu sklovinu na prednych zuboch od pomylenej diety v sestdesatych rokoch-2-3 citony denne.
Zubar jej to pokryl niekedu koncom sedemdesiatych rokov a odvtedy to pravidelne obnovuje kazde 2-3 roky, zatial sa jej to drzi dobre. Mne zasa pracne rekonstruoval vrstvu po vrstve zo zbytku zubu cely zub, lebo so nechcel obvyklu korunku.Vyse hodiny na mne pracoval, je to uz tri roky a drzi sa fajn.

calciovka

mate niekto skusenosti s pripravkami fungujuce na epoxydovej baze, na ultrafialove svetlo rychlotvrdnuce zubarske zmesy?myslite ze ich mozem pouzit,mate niekto s tym skusenosti?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

obnovenie zubnej skloviny? - Fórum - ZDRAVIE.sk