chalani kukuk.. piercing v pupku

barbinka

Sashique: to, že máš si ani písať nemusela. stačilo si prečítať, čo píšeš. proste vidno, že si mladá ešte. keď budeš staršia , budeš inak rozmýšlať a určite nie nad hlúposťami typu: že nejakému chalanovi sa páčil tvoj piercing. lebo najdôležitejšie je zdravie a nie nejaký blb na diskotéke.

Sashique

barbinka:
hmm..mas pravdu,zistim to potom. len vies,nechce sa mi uverit,ze kusok koze mi moze nejak ublizit..
ten pearcing sa mi velmi paci,mam odjakziv ploche brusko,ktore mi vela dievcat zavidi(spoluziacka mi povedala,ze pred sviatkami dufala,ze sa vratim pribrata ale stale nic:D)
minule sa mi tiez stalo,ze som si kupila novy pearcing,dost dlhy a tazky,ale krasny.som ho ukazovala kamaratke vecer v podniku a prisiel za mnou ten najuzasnejsi chalan a zacal mi ho chvalit..no a strachuj sa teraz o deti:D
ano viem..prepac,ze to beriem na lahku vahu,ale tiez som mlada(16) a nemienim sa tym zatazovat..okrem toho,kym budem chciet mat dieta,bude sa to uz urcite dat nejak zariadit..

barbinka

Sashique: lenže veľa tých dievčat je mladých a ty si myslíš, že oni vôbec vedia, či sú plodné, alebo nie? Zistia až vtedy, keď sa budú snažiť o dieťaťko a proste to nepôjde.
piercing v pupku narúša brušnú dutinu. bolo to aj v nejakých reláciach. a tiež moja známa kvôli tomu už nebude môcť mať nikdy deti.
Tým nevravím, že sa to stane všetkým.

Sashique

a tetovanie je vaznejsi krok ako pearcing. mne sa ten pearcing v pupku strasne dlho nechcel zahojit a mala som problemy s nim. teraz uz pol roka je konecne zahojeny:) ale tak ak ta prestane bavit alebo nastanu problemy,jednoducho si ho vytiahnes a odlozis na policku. tetovanie tak lahko dole nedas..

Sashique

nie som sice chalan,ale ..
ja mam pearcing uz hodne dlho a zatial sa to vsetkym chalanom pacilo. hlavne na plochom brusku je to velmi pekne..
yak..praveze baby s tlstym bruchom ho tam nemaju co mat,vyzera to komicky..ak mas tlste brucho schudni,toto nepomoze..