je mozne zbavit sa alergie na potraviny?

vevericka

maria
kazein je najprv spracovany chymozinom a ten ho zrazi (pouziva a sa aj na vyrobu syra) ked vznikne "tvaroh" dalsie peptidazy v zaludku postupne kazein rozlozia

jajkafr

sssisa
Rupafin je antihistaminikum čiže potláča alergickú reakciu keď máš alergiu na kazeín a nemám intoleranciu laktózy tak tá laktóza by ti tam nemala vadiť... kazeín je bielkovina mlieka, laktóza je mliečny cukor sú to 2 rozdielne látky pre istotu sa skús opýtať lekárky, ale myslím si, že by to nemalo vadiť

[zruseny12]

:0))))REDBUL- TI POMOZE...BUDES LIETAT...
VIDIM,ZE TA HUMOR NEOPUSTA,TO JE DOBRE,JA SI TIEZ ROBIM SRANDU,ALE KAZEIN UZ NECHCEM V MOJOM TELE V ZIVOTE...
mas pravdu alergia velmi obmadzuje...clovek si nemoze hoci co dovolit...kolko krat ja slintam nad OBLTKOU MILA,DELLISA atd.ale radsej nejem...
predtym som si raz za cas dala-povedala som si,sak co sa mi moze stat...ale odkedy mam problem s pecenou-tak som to radsej nechala...
ZELAM TI KRASNU LETNU NEDELU...

lost

dalo by sa to aj s mierou.. to ano, len na to uz nemam nervy :D
vaha sa pomalicky prehupuje na "whatever" stranu, no zostava mi len dufat ze sa prevazi cas..

lost

mariaa

na kazein netusim, musim sa opytat alergologicky..

no ak by to prislo pmaly, a uz by sa t odostavalo do prveho stadia, tak vzdy mozem skusit redbull :P :D :D :D

/ja uz mam iny zdroj bolesti, cize mi to je v podstate jedno, mam na vyber..
jest "polystyren" alebo svinstvo.
Myslim to tak, ze mam kombinaciu alergii, ktora sa v podstate ani neda dodrzat, a ak aj ano nemozem odist z domu, pretoze by som si musel nosit extra muku, extra trubu (zevraj sa da piect aj bez tepla ale), nemozol by som chodit do restauracii, v podstate nic.. a to su len alergie :)
hold, smola, blby zreb :D

[zruseny12]

...vies a nie je to ziadna slast zit denno denne v bolestiach...to si myslis,ze by ta taky zivot bavil?nepodcenuj kazein...a je to bolest na odpadnutie...ja som bola niekedy silny clovek,bolesti som znasala velmi dobre...ale kazein ma polozil na lopatky...NAPADA AJ MAKKE TKANIVO...tak je len otazka casu kedy to cloveka polozi...ale tak toto vsetko si musis zazit aby si pred kazeinom mal respekt...nemozem to tu vsetko vypisovat aj tak je to zb.lebo to clovek musi zazit na vlastnej kozi...ja len varujem,ak mozes vyhni sa tomu zavcasu kym mozes...ale ako som pisala je to len na tebe...
len vies najhorsie na tom je ze lekari,nejak nevenuju tomu dost pozornost...a to si myslim ze toto by mali riesit...lebo je to zabijak pre tych co su na to alergicky...
nejak som sa rozpisala...aj tak si urobis po svojom,lebo je to len tvoja osobna vec...takze jedine co ti zazelam je vela stastia...

[zruseny12]

LOST...neumries s usmevom na tvari ver mi,kazein je take svinstvo,ze ta bude zabijat pomaly a ver mi nie je to ziadna slast...ja som bola uz SMRTKE NA LOPATE...ALE UTIEKLA SOM JEJ VCAS...
hoci mam zasa problem...ale ak by som nadalej konzumovala mlieko atd.tak mam smolu a zijem v bolstiach atd.
mozno ty nemas tak zhuntovane telo ako ja...po kazeine,tak to este tak nepocitujes ale po viacerich rokov ta to dostane...jedine,ze jes toho fakt velmi malo...ale aj tak to napada pecen vnutornosti...atd.
ALE TAK JE TO NA TEBE...
A TY MAS UZ NA 100% POTVRDENU ALERGIU NA KAZEIN?
lebo laktoza...to je nieco ine,aj sa da pouzit na to LAKTAZAN ENZYM...ale na kazein neexistuje nic...vsade som hladala ale nemozem najst enzym ktory rozklada kazein...

lost

mariaa

radsej zdochnem s usmevom na tvari po cokolade ako si desatrocia odopierat 99% vyrobkov ;-)

kedze vsade su stopy vsetkeho, je to svinstvo, a co uz.. raz kazdy skonci :)