Nic nepovie

Príspevok v téme: Nic nepovie
r.i.a

Stve ma moj chlap. Nic mi nepovie. Zacali sme spolu zit, lebo nam obom koncil privat a odvtedy nastali strasne dusna. Z nejakej priciny je stale podrazdeny a ja mozem len hadat, co ho prave nastvalo. Niekedy (len velmi malokedy) vyjde z neho vycitka alebo kritika, ale diva sa na mna KAZDU CHVILU vycitavo. Myslela som si, ze je to len moja paranoja, ale prestal mat dobru naladu a predtym ju maval nonstop. Teraz ju ma tak 15 min pred sexom (cim castejsie to robime, tym mam vacsiu chut, co si on naplno uziva... ani nespominam , ako su v pozadi moje potreby... a kedy som bola naposledy uspokojena oralne, on takmer denne... a uspokojena vseobecne... no nie o tom som chcela... :) a este tak dve hodiny po sexe, ak medzitym nezaspal.
Vadi mu, ze nie je umyty riad, ze niekde nasiel nejaku spinu, ze som neutrela vodu po sebe... Na ostatnych spolubyvajucich mu to nevadi alebo aspon im nic nepovie. Sme obaja studenti a obaja aj brigadujeme, uz na zaciatku som mu povedala, ze ja robit *zenske* prace nebudem, normalka pol na pol... Ale ma dake cudne navyky z domu... Ocakava, ze budem stale nieco drhnut, ked to nerobim, robi to on, ale patricne pri tom bucha, aby mi dal najavo, ze ja pozeram tv alebo citam knihu a ON PRACUJE!!!
Nerozumiem, co sa to stalo.
Okrem tychto jeho zachvatov doma, ked ideme spolu von - zabavit sa, na pivko a tak - je vsetko super. Neviem, kam sa to dostal nas vztah. Asi sme si jasne neurcili pravidla spolunazivania, v kazdom pripade, zacinam mat vycitky, ked je nieco neupratane, ale na druhej strane - nechcem byt ziadna zienka domaca. S tymto muzom planujem buducnost, ale ak to ma u nas takto fungovat, radsej si s nim rodinu nezalozim... Neviem, co mam robit, neviem sa s nim o tom porozpravat. On nepovie nic konkretne, len je mrzuty...
Chcem, aby sa to nejako vyriesilo. Nehodlam ho opustit... Vie mi niekto starsi alebo skusenejsi poradit? Kazdy asi povie: povedz mu, co ta trapi. Ale to nejde, neda sa s nim o tom rozpravat, kecame spolu o hlupostiach, o skole, o praci, ale ked zacnem nieco s tym, co mi na nom prekaza, nech volim akekolvek mierne slova, urazi sa a ide na pivo... Alebo zautoci na mna a moje slabe stranky a ja sa aj bojim pokracovat v debate, aby nepovedal nieco, co by ma asi ranilo... alebo neviem. Sama neviem, co sa s nami porobilo.
Dik za akekolvek pripomienky a nazory.

poliewoocka

Ria,ak sa to nezmeni teraz,potom to uz bude len horsie...OD teba caka,ze bude vsetko tip-top a on neprilozi ruku k dielu?Teda,necudovala by som sa mu,keby bol ktovieaky "supermuz",co sa pretrha,aby uzivil rodinu,ale toto...Uz davno sa nedeli praca na cisto muzsku a zensku.Skus urobit to,ze si ho nebudes vsimat,bud vesela,hraj pred nim divadielko.Ak sa aj o zem bude hadzat,nech to s tebou ani nehne.ISto sa neskor ozve a potom sa toho chyt.Nedaj so sebou zametat!Je kopu lepsich chlapov na tomto svete,nedaj si pokazit zivot...

r.i.a

Dakujem za nazory. Nenapisala som to presne - on praveze nevycita, len zazera. Tie veci ohladom upratovania som napisala ako priklad.

Neda sa napisat, co je medzi nami a popisat vsetko, pisala som len zle. Nemyslite, ze je len FRUSTROVANY? Ze ma nejaky problem a nepovedal mi o tom a preto sa tak zvlastne sprava?

Pedant je, ja mam sice upratane, ale nie som taka dokladna ako on. Iste aj preto je zo mna nervozny, lebo je zvyknuty na vsetko tip-top... Milujem ho. Neviem ho opustit. Sme spolu 1.5roka.

asdfjklô

tvoj mily je este dieta, ktore patricne nedozrelo na spolubyvanie s tebou... kedze nie je ani ochotny, z toho, co pises, sa s tebou normalne porozpravat o tom, co ti na nom a na spolubyvani s nim prekaza...
zrejme ste zacali priskoro spolu byvat...
kazdopadne, z toho, co pises, mi vyplyva, ze tvoj priatel este nevysiel spod mamickinej sukne a nie je zrely a pripraveny... a takto sa predsa zit neda!!!
raz a naposledy sa s nim normalne porozpravaj a ked nebude ochotny, tak mu daj precitat tuto temu o nom!!!! aspon uvidis jeho reakciu a potom postupuj podla toho... ak ti povie, ze to su riadne slepice, tak snad vies, co mas urobit...

vanilyeyes

r.i.a. Neuznavam, preco by zena mala robit vsetko sama v domacnosti a chlap nie. Ak spolu byvate myslim si, ze by aj on mohol nieco pomoct a nielen vsetko hadzat na teba - ze mas urobit toto, hento ... Nie si predsa jeho sluzka. Druha vec co ma zarazila - viete sa rozpravat o somarinach, ale o vaznych veciach (teda co teba trapi) nie, pretoze sa uraza. Vo vztahu je velmi dolezita komunikacia a ak ta zlyhava, postupne zlyha aj vztah. Vztah sa neda udrzat len na sexe. Takze bud to skus este raz (sa s nim porozpravat) a ak sa opat sfuci, myslim, ze taky vztah ti za to nestoji ... Neviem, co ine by som ti na to povedala.

alexiss

a ja si myslim,ze ked vsetko poutiera,poumyva,nie je az taky zly.moj chlap neurobi absolutne nic.mohal by som mat doma neporiadok aj dva tyzdne v kuse-nepoupratuje to,vsetko,ale naozaj vsetko caka iba na mna.jasne,ze caka,ze to das do poriadku ty.lebo si zena,necuduj sa mu.

:))jaja

ak je to ozaj take,ako si napisala,nechaj to plavat...lepsie sa trosku potrapit nad stratenym vztahom,ako do konca zivot mat na krku toto...a trapit sa furt,take veci nekoncia,nezlepsia sa a ked navyse nediskutuje-nemas o com premyslat...

jaja

tiez by ma zaujimalo ako dlho ste spolu....pust ho k vode-pisem to iste ako ostatne dievcata....tak sa neda zit ako opisujes bez psychickej ujmy...

zuzana36

Ak píšeš všetko pravdu, radím ti to isté. vykašli sa na neho. To radím z vlastných skúseností. Poznáš domáce peklo bez šance utiecť? Teraz Ti to príde ťažké, ale po krátkom čase budeš sa na to dívať inak.

sisina

Suhlasim s oboma dievcatami, ktore ti pisali predomnou. Ja len doplnim, ako chcete komunikovat potom , ked sa vezmete, ked teraz neviete riesit taketo veci?
Zivot prinesie ovela vacsie problemy, starostlivost o spolocnu domacnost a deti, rozdelenie a narabanie s financiami, atd...
Myslim si, ze asi ste uz dlho spolu a obaja potrebujete dychat...pust ho k vode, moja rada.