Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V čom robím chybu? Starostlivosť o pleť

Príspevok v téme: V čom robím chybu? Starostlivosť o pleť
lolko

Prosím poradte niečo...stále sa mi robí také podkožne akne na čele hlavne a po lícach a ostavaju mi po nom flaky velmi dlho...Moja každodená starostlivosť o pleť je takáto(sobota,nedela) : rano vstanem okolo 11.00-umyjem si tvár mydlom a ladovou vodou....16.00 umyjem si tvár ladovou vodou ....22.00 umyjem si tvár ladovou vodou a mydlom.....preto tak často lebo mám mastnú pleť...a používal som aj clean and clear a od avonu všeličo a mal som ešte horšiu pleť......prosím o raduuuuuuu

dedo_vsevedo

Mohol by si skusit konopny krem na akne,je fakt ucinny,pomohol nielen mne,ale aj mnozstvu inych ludi,ktori si ho zakupili.

lizanka666

ja by som ti v ziadnom pripaden neodporucala kozmeticku...opoznam vela peipadov ked im tvar iba viac dobabrala.....mam vela kamaratok ktore navstivili koznu..ta ti spravi rozbor krvi ale bo nejake vysetrenia a da ti masticku alebo tabletky..podla toho v akom je to stadiu...moja sestra mala hrozny xicht berie tabletyk a je na nepoznanie....samozrejme treba trpezlivost :)

katarinazilina

chyba = mydlo
ale urcite nielen to.
urcite utekaj na kozne. je taka vodicka tusim zinerit alebo ako sa to vola, viem ze zabera. ale na teba nemusi. mozes to mat zo vselicoho. ak ti na koznom nepomozu, skus ist k inemu lekarovi, sama som zistila ze nie je kozna ako kozna.

dedo_vsevedo

A este jedna rada:nejest ovocie ako mandarinky,pomarance,kiwi...pretoze od nich sa velmi tvoria vyrazky,pretoze su postrekovane vselijakymi chemikaliami.

baška818

Lolko,nikdy by si neveril,ale vyskúšala som kozmetiku: Proactiv Solusion, ktorú ponúkali v TV reklame.je to super!!!síce táto kozmetika nie je lacná ale naozaj pomáha.kozmetika je z ameriky a používa ju aj moja kamarátka,ktorá tam žije.nájdi si na internete stránku tv shopingu a objednaj si ju.Pomoze ti!!!

mira

Cez kožu sa vylučujú tuky, hlieny a toxíny, ktoré sú v tele naviac a telo ich nestačí vylučovať normálnou cestou tak použije kožu. Zapália sa činnosťou baktérií, kŕmených cukrom.
Kozmetikou to môžeš akurát zablokovať tak, že nežiadúce látky zostanú vo vnútri.

veronika

a ja trochu menej vedecke rady:D
pi vela vody a zihlavoveho caju najma to cisti krv a posobi proti akne...tvar su oplachuj bylinkovymi odvarimi-harmancek repik etc...
na vyrazky si kup lacno pytiol je to velmo dobre a ucinne..stoji asi 70 sk...a tea tree oil je tiez velmi dobry na akne..tiez lekaren..a ber zinok to je tiez proti akne...
nevyjadrujem sa sice velmi odborne ale fakt su to veci co pomozu:D..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

V čom robím chybu? Starostlivosť o pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk