Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Deodorant bez antiperspirantu

oab

Pozri si Body Lind od Annemarie Borlind na -odkaz odstránený- Príjemne vonia a vydrží cely deň. Je to prirodna kozmetika a neobsahuje ziadnu chemiu

LucnyKvet

ak ti nezalezi na tom ci je deodorant prirodny ale na tom aby tam nebol ten antiperspirant, teda hlinikova sol, z chemickych odporucam tuhe deodoranty od genery- dostat v teta drogeriach ale bo od nivey pure and natural alebo fresh natural, z prirodnych skus alverde- vsetko toto su deodoranty za normalnu cenu akolo tych 3EUR .... a

simka111

Ja použivam tuhy deodorant aloe vera.. je čisto prirodny,neobsahuje aluminiove soli, takže je proti rakovine prsnika,ma prijemnu vonu,doba pouzivania az 10 mesiacov,upokojuje podraždene miesta po depilacii preto sa nanasa hned po holeni..je proste super..CENA 8 eur
AK by mal niekto zaujem o take deo ..tak nech da vediet :D :D

/,/

ešte chcem pridať, že na dovolenke pri mori som to prehnala s opaľovaním a potrela som si ramená s týmto DEODORANTOM a čuduj sa svete ihneď sa mi uľavilo a ani sa mi nerobili pľuzgieriky. Vrelo odporučam.

/,/

No listovala som tu vkozmetike a zaujal ma tento problém petože ja mám dobré skúsenosti so svojim deodorantom. Zistila som, že je to ten, o ktorom hovorí OČKO. Musím potvrdiť, že píše pravdu, je fakt dobrý, ja ho už používam 5 rokov aj môj manžel.

poliewoocka

Antiperspirant zabranuje poteniu,deodorant potlaca zapach.Oba obsahuju chemikalie,a preto nie je vhodne pouzit ich hned po oholeni podpazusia.Cez drobne ranky sa dostanu k prsnej zlaze a mozu byt "napomocne" pri vzniku rakoviny.

baška818

prave preto sa pytam na deodorant pretotze som pocula ze aniperspirant nie je zddravy...chcela by som nejake dobre tipy...

age44

deodorant prekryva neprijemne pachy prijemnymi, antiperspirant zabranuje poteniu prave tym, ze upchava pory. takze baska chces vlastne deodorant ci antiperspirant?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Deodorant bez antiperspirantu - Fórum - ZDRAVIE.sk