Deodorant bez antiperspirantu

baška818

Očko prosím ťa, pošli mi popis deodorantu o ktorom si hovorila.Cchem sa ťa ešte opýtať,či zabrňuje poteniu, pretože ma už nebaví počúvať reklamy v ktorých sľubujú všetko možné.môj e-mail:baska81@szm.sk.ďakujeeeeem

plpp

je to škodlivé, antiperespiranty obsahuju latky,ktoré podporujú vznik rakoviny prsníka. žial, nepoznam ja osobne žiadny. doma mam napr jeden prípravok, na ktorom je napísané deodorant antyperespirant...takže obidve dokopy asi, neviem...

očko

ja by som ti doporučila doedorant na báze aloe vera, je lacnejší ako uvádza Lian a vydrží tiež asi rok, neostávajú po ňom biele fľaky, najmä na tmavom oblečení mi to vždy vadilo. Neobsahuje žiadne hlinikové soli,ktoré upchávajú kožné póry - z čoho vzniká rakovina.
Napíš mi svoj email a pošlem ti podrobný popis výrobku.

lian

Je to taky tvrdy sulec, vyzera to ako kus soli, ale je to daco ine. Musi sa namocit vo vode. Stoji 380,-, ale vydrzi mi asi rok. Ja som ho kupila na www.ekodalej.sk , ja tam kupujem vsetko:) Ale mozno ho maju aj inde.

lian

Používam deokrystal od Urtekramu. Nepotláča potenie, ale zabraňuje rozkladu potu. Nevonia, takže môžeš použiť vôňu, aká Ti vyhovuje