Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dobrá starostlivosť o pleť ????..poradte!!!...prosím:)

Príspevok v téme: dobrá starostlivosť o pleť ????..poradte!!!...prosím:)
martinkoooo

Prosím poradte niečo...stále sa mi robí také podkožne akne na čele hlavne a po lícach a ostavaju mi po nom flaky velmi dlho...Moja každodená starostlivosť o pleť je takáto(sobota,nedela) : rano vstanem okolo 11.00-umyjem si tvár mydlom a ladovou vodou....16.00 umyjem si tvár ladovou vodou ....22.00 umyjem si tvár ladovou vodou a mydlom.....preto tak často lebo mám mastnú pleť...a používal som aj clean and clear a od avonu všeličo a mal som ešte horšiu pleť......prosím o raduuuuuuu

RNG

Daj si na noc masku z olivoveho oleja alebo kokosoveho. To ti otvori pory a nebude sa ti tvorit tolko acni. Tie sa totiz utvoria len vtedy, ked sa mazove kanaliky zapchaju stvrdnutym tukom.
A prestan jest znicene tuky(tj chemicky upravene tastlinne tuky a masla a vyprazane), lebo to su tie, ktore stvrdnu a zapchaju ti mazove zlazy.

bhttreed

takze,vobec nepouzivaj mydlo.vecer pouzi cistiace mlieko,potom si umy tvar vodou a potom este pouzi pletovu vodu. potom nezabudni pouzit krem.dobry je krem AB young na problematicku plet. rano rob to iste. ale kazdy den.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dobrá starostlivosť o pleť ????..poradte!!!...prosím:) - Fórum - ZDRAVIE.sk