AKY MAKE UP POUžIWAT? ABY DLHO VYDRžAL A ABY MA NESTAL WELA

Príspevok v téme: AKY MAKE UP POUžIWAT? ABY DLHO VYDRžAL A ABY MA NESTAL WELA
zuufalaa

AHOJTE BABY PROSIIM PORADTE MI AKY MAKE UP JE PODLA WAS DOBRY AKA ZNAčKA POTREBUJEM NIEčO čO DLHO VYDRžI,DOBRE KRIJE NEROVNOSTI PLETI A S KTORYM SA MOJA PLET NEBUDE LESKNUT A HLAWNE ABY MA NESTAL CELE MOJE WRECKOWE..NEčO TAK DO 300SK A EšTE AK MOžETE PORADTE MI čO MAM ROBIT S MOJOW PLETOW PRETOžE POčASS DNA SA MUSIM AJ NIEKOLKO KRAT PREBUDROWAWAT LEBO MAM USTAWIčNE LESKLU TWAR DAWAM SI MAKE UP MISS SPORTY A BUDER MISS SPORTY ALE NIEJETO ONO STALE SA LESKNEM A EšTE HLAWNE RANO KED IDEM DO šKOLY MITO ZABERA WELA čASU POKYM SI DAM AJ MAKE UP AJ PUDER TAK BY SOM CHCELA PREJST LEN NA MAKE UP LEN SA BOJIM žE KED PRESTANEM POUžIWAT PUDER žE AKO ZABRANIM TOMU ABY SOM SA STALE LESKLA A NEMAM čAS KAžDU HODINU SI PUDROWAT TWAR..PROSIM PORADTE MI

anjelicek

zufala asi si poskusala uz vela pletovych vodiciek,ale vobec si nedvaaj ziadne mydla na tvar alebo nejake pletove vody co plet vysusuju,lebo prave naopak plet sa bude snazit sa zamastit aby nebola sucha,cisti sa vodoua nejakou jemnou pletovou vodou,sprav si tak raz do tyzdna peeling,masku.velmi dobry puder je od Manhattan antibakterialny(stoji tak do 250),pekne kryje.pouzivam make-up od dermacolu,24 hodinovy,hypoalergenny,je super a naozaj vydrzi a neotiera sa o oblecenie,ten stoji tak 290.