Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zvacsit prsia bez operacie

babenkyyyy

babyyy to s cibulou je taka sprosta povera ze az. to asi vymysleli len preto, aby nas -s malymi prsiami- dobre zosmiesnili. nepotierajte si prsia cibulou - robila som to od 14 a ted mam 27 a nic!!! :D vraj pomaha cierne pivo, to mi povedalo viac ludi... no ja skusam, skusam a ziaden efekt. a k tehotenstvu a kojeniu - to mam tiez za sebou a stale NIC. jedine obdobie, kedy som mala prsia, bolo v sedemnastich, ked som bola aj najtucnejsia z celeho svojho doterajsieho zivota. hned ako som trosku schudla, vzdy sli dolu iba prsia a az po dlllhej dobe - zadok, brucho a pod. mamina kolegyna si kupila aj nejaky krem a ziaden efekt. nepomohla som, ale aspon snad vyvarovala, aby ste si nepotierali prsia cibulovymi kolieckami ako ja ;)

uma

Preco si ich chces zvacsit?daj si push-up a mas pokoj.zbytocne vyhodene peniaze a tehotenstvo pride casom,tak to ti potom samo vyriesi, ak ti ovsem nezacnu ovisat:)

monicka2509

ved dnes mas na vyber podprsenky,kt.ti krasne zdvihnu prsia len treba sa o to zaujimat,su trosku drahsie,ale su super a ziadne plastiky ani tehotenstvo ti netreba

xxmannka

no ani ta cibula nepomaha je to blud sprostost nic na to nepomaha .iba ked zena otehotnie a koji ale potom to zase zmyzne je to len na par mesiace

halala

Na zvacsenie prs ti nepomoze nic..tabletky a podobne veci su obycajne kraviny .....pomoze ti mozno jedine tehotenstvo..alebo plastika....tak si vyber sama.ja som si vybrala to druhe

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zvacsit prsia bez operacie - Fórum - ZDRAVIE.sk