Loreal paris true match minerals

bibga

no, ja by som chcela povedat, ze tento make-up je super.nechcela som verit,myslela som si ze je to ako puder len ho chcu drahsie predavat ale som nadmieru spokojna. a mam tiez mastnejsiz plet v okoli T- zony a po tomto make-upe sa mi tvar masti minimalne. jasne, ze sa neprestane uplne mastit, to sa ani neda ale odskusala som uz toho hodne a trochu sa tejto oblasti venujem a mozem ho len odporucit!!!! :))) samozrejme na aknoznu plet treba pouzit nieco s vyssou krycou schopnostou ale ak nemate takyto problem, tak bezte a kupte.a ako bolo uz spomenute v jednom prispevku, treba ho fakt vyskusat len so stetcou bo ak si ho nasypete, tak posobi ako maska. ale so stescom je to fantaaaazia:) hlavne je lahky a dobry na leto. vydrzal mi min 9hod na tvari!!! peckaaaa

juliana6919

Ahojte. Nuž môj názor je taký, že je to dobrá vec, neupcháva póry.Najprv rozjasnenie pleti sa nepozdávalo, lebo mám mastnú pleť, ale nakoniec ma to presvedčilo.V drogérii sa to nedá vyskúšať, lebo nie je k tomu štetec, a nanášať prstami-výsledok hrubá maska+flaky.Skúste štetcom a uvidíte.

ashley

Make up True match minerals stoji priblizne 400 Sk. Nanasa sa velmi jednoducho, rovnomerne a dokonca vydrzi dlho. Bola by som s nim spokojna, povedala by som, ze je to jeden z najlepsich make upov, aky som kedy vyskusala, avsak musim podotknut, ze sa nehodi na problemovu plet , kt. sa vyznacuje akne (moze sa vyskytnut upchavanie porov). Odporucam skor pre mastnejsiu plet, vdaka zlozeniu plet posobi jednotne a prirodfzene. Pudrove zlozenie nemusi vyhovovat suchej pleti. Pri aplikovani velkeho mnozstva plet posobi ako maska, takze riadte sa heslom : "Menej je niekedy viac." :)

lizanka

lovel: davat make-up a puder na neumyty ksicht by ma nikdy nenapadlo. a preco by som si to preboha mala kupovat, ked som to 2x vyskusala v drogerii(pri dennom svetle(!!!)) a bola to katastrofa?

P.S:pre tvoju informaciu, plet sa masti priebezne, a puder ci make-up zmiesanim s vacsim mnozstvom kozneho mazu(mam na mysli pri mastnej pleti, nie neumytej :)) stmavne

A ked si pochopila moj vyraz "mastna plet" rovna sa neumyta, tak sa neumyvas ani ty :DDD

lili2

neviem, kto tu hovoril o strnuti... njekto by si mal skor citat ;-)
ja mam odtien w4, je to podla mna podarena vecicka. am zmiesanu plet, a je to super...len odporucam... a dokonca aj kryje... nje ako tje ostatne pudrove zbrndy

čača

akoze mladez vy potrebujete nejake kremy proti starnutiu??????moze spametajte sa a najdi te si chalana a potom nebudete mat vrasky

bonka

lovel,prosim ta dobre kryje? Tiez mam mastnu tvar,mala som z lorealu vsetky makeupy,najviac som bola spokojna s ideal balance,len ho nevyrabaju

lovel

Lizanka ty si asi nanasas puder alebo make-up na upotenu umastenu tvar-jasne ze mas potom flaky. Skus sa najlizsie predtym umyt, dobre?Uvidis tu zmenu.;D
Ja mam mastnu plet a nemozem si ho vynachavalit, doteraz som pouzivala maxfactor-colour adapt, ale tento je omnoho lepsi,
a este ked mas vysoko problemovu plet, tak ak mas rozum, tak si kupis nieco ine ako bezny drogeriovy make-up. a vlastne mas vobec ten true match doma?????pochybujem.

lizanka

Mozno dobry pre normalnu snedu plet, ale pre mastnu katastrofa. Uz len obycajny tonovany puder robi na mastnej pleti flaky, nieto este viac kryci, ehm, volaju to make-up, ale je to v skutocnosti predrazeny puder. Stoji od 400-450sk, je ho tam malo a zeny so svetlou mastnou pletou ako mam ja v nom budu vyzerat akoby si zle natreli samoopalovak.

A mimochodom, viete preco tie odtiene? Chcu nas natlacit do ich dalsich vyrobkov-spominanych samoopalovacich kremov, pripadne do solarii. Ako povedal RNG, reklama prenho nie je ziadna informacia o vyrobku. mal pravdu

lovel

Je vynikajuci, nerobi flaky, aj amater ho natrie rovnomerne. A nemozem si vynachvalit to ako velmi dlho vydrzi, vobec sa neotiera, mam odtien W4 a stal vyse 400sk. Ale neodporucam pre suchu pokozku,ked tak az po pilingu. predsa len je to skor pudrove zlozenie, ale pre normalnu a mastnu plet je skvely.mozem doporucit.