poradte mi prosiim..dobry make up za dobru cenu

Príspevok v téme: poradte mi prosiim..dobry make up za dobru cenu
aajjaajjaajj

ahojte prosim poradte mi nejaky make up ktory dlho vydrži a nezanechawa lesklu plet a hlawne je za rozumnu cenu tak do 300sk ak by sa dalo pretože použiwal make up miss sporty a naň si dawam puder miss sporty niekolko krat zaden sa musim prepudrowawat pretože sa mi masti plet a už ma to nebawi a hlawne rano kedc hodim do školy mi to zabera weela casu dawat si aj make up aj puder tak chcem zmen chcem poradit nejaky novy make up ktory krije nerovnosti pleti a po ktorom nebudem mat mastnu plet a ktory ma nebude stat cele wreckowe.prosim poradte mi

star :)

Ja mam taky problem,ze po naneseni make upu mam krasnu plet,ale po 2hodinach sa mi zasne supat a robia sa mi flaky...vyskusala som uz vselico,ale nci nezabera...neviem ci nei je chyba v mojom dennom kremiku..ale som uz fakt zufala...co mi poradite?

Nerita

Miss sporty je to najhorsie co moze byt..ved uz len tie tehlove odtiene.. podla mna sa oplati radsej investovat o 200 sk viac a kupit si kvalitny make up, urcite nic za 200 sk z DM.Make up by si mala kupovat v lekarniach, tam ti daju aj vzorky, aby si si vyskusala co ti sadne viac.. urcite tam nenajdes shity ako v DMku.Odporucam znacky LA ROCHE-POSAY a Mary Key!

kikuusiik

maybelline afilitone sa mi zda ze sa to vola a stoji okolo 180 sk teraz to bezi aj v reklamach je jemny kryhje a zmatnuje...ja som spokojna

edita

Ja pouzivan uz asi 4 roky DERMACOL 24 HODINOVY, HYPOALERDENNY. stoji okolo 300.- a hlavne sa tak lahko neotiera a pekne zmatnuje pokozku.