Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dobra gynekologia v ziline

mariaaa

Neviem,či to tá Jezná vidí alebo nie,ale mám pocit,že sú spolu dobré kamarátky.A nie je to len môj názor,že tá jej sestra je doslova protivná.Teda aspoň v tom čase bola.Teraz nemám výhrady ani k sestre,ani k lekárovi.Ale je zasa pravda,že tam zasa až tak často nechodím.Našťastie.Ale tých niekoľko návštev čo som tam absolvovala mi nedáva dôvod k nespokojnosti,skôr naopak.Jediná výhrada...je tam vždy dosť žien v čakárni.Ale zasa na druhej strane,za dve stovky ťa objednajú a vezmú presne na čas.

zilinka

fakt je to pravda. Ked mam ist k czubarke, tak to odkladam nie kvoli strachu, ale kvoli tej jej hnusnej SESTRE. To ti lekari nevidia?

Ale zase to neplati, niektore su perfektne...napr. ked sme v Ziline, obvodna dr,Marcova ma uzasnu sestru. Klobuk dole.

lenca

spytala by som sa takto: kde je prijemna sestricka,? asi nikde...ked idem k novemu lekarovi, vzdy cakam to typicke sestrickovske chovanie, ak je sestricka mila, prijemna, nehubata, tak vtedy zasnem ...lenze vtedy naopak byva chuj lekar

mariaaaa

Ja som od Jeznej odišla.Ale nie kvôli nej samej,ako voči lekárke nemám k nej výhrady.Odišla som od nej kvôli jej sestričke.Bola často nepríjemná,hubatá.

a jezna uz neordinuje? si ju pamätam ked sme ju mali asi pred dvoma v skole na prednaske a ako bola fakt dobra

mariaaana

ku Oravcovej som chodila, myslim, ze je v pohode. Ale fakt je, ze som nemala som ziadne problemy...
je to uplne normalna osoba. Da sa.

pocujte a chodi niekto k lalikovi alebo tak nejako sa vola....? niekde na halkovej maordinaciu

fraisee

popluharova ze neberie? no to je len dobre, ja k nej chodim a nezda sa mi vobec taka uzasna ako mi kazdy hovori, na iste moje tazkosti na kt som ju upozornovala mi povedala: to nic nie je, ved prehliadku ste mali pred pol rokom. no ako sorry, clovek si to plati a aj tak prd z toho

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dobra gynekologia v ziline - Fórum - ZDRAVIE.sk