pri masturbovani sa sucham o podusku..je to normalne?..

D_nika

jej, to som aj ja robila ze som sa o nieco suchala, ked som bola mensia :D parkrat si to odniesol taky fest skaredy plysak :D :D juuuuuuj, za haluz, ze nie som sama:))) ale uz to nerobim, mam na to priatela :)

salima

no len tak nejak do,bre si to vystihla:D...ked som sama doma no..s peckami moc srandovat nechcem este by to zostalo nejako v pc alebo co a nic ine mi ku stastiu nechyba len nech mi to rodicia najdu..:D

zena

ja som este sex nemala a robim sa cez klitak prsteky i tham vojdu dakedy horko-tazko dva ale uz ked som velmmi uvolnena a velmi vzrusena ta mi tham vcea dobre ze ruka nevosla :DDDD

nada

ach mno ten vek so prepocula: ) nie tho si len malo uvolnena ale isto si povies ze nie ,,a pri com sa robis pri pecku ci len thak niejak

salima

nada...no o sexe sa ani bavit nemusime kedze mam 15:D...
no a ja som skusala aj s prstami ale mozno to bude zniet divne ale akoby som sa tam nemohla ani dostat...a bola som dost vlhka si myslim...

lolita22

ja som s tym zacala v 13, bolo to brutalis super nevedela som to pomenovat:D po dvoch rokoch som presla na prsty, este skvelejsie, som bola v siedmom nebi, to normal masturnujes len s vankusom, ale prstyky su lepsiejsie:D

nada

prsty ti nic nerobia lebo vonkajsi orgazmus ti jednoduchsie dosiahnut asi a ked si s typkom vie ta urobit alebo az pri sexe?

holka212

baby mna by zaujimalo tiez ine taktiky ako na to....mam priatela ktory ma neprivedie nikdy k vrcholu tak by som prosila o nejake rady..pls...diky