Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poznate to?...zazil to niekto?

Príspevok v téme: poznate to?...zazil to niekto?
veronika

mam 15 aj ked to je asi nepodstatne...
no a ide o to ze ja mam niekedy taky cudny pocit...taky ze som v priebehu styroch piatich sekund uplne strasne stastna...normalne mi to pride a ja akosi odlahcim vsetky problemy a som stastna..je to taky ..ja neviem...ako v nejaokm inom stave keby som bola..neviem to popisat lepsie...a mozno po pol minute sa to strati...podotykam este ze vzdy som triezva:D....zazil to uz niekto?

gabca

jeeeej to aj ja take zazivam...fakt....ze nieco je fajn a sa usmejem ale taky sposobom ze citim to v celom tele...a vtedy som stastna....ale tak zvlastne a je tu uplne super....ale potom to akosi prejde,zajde slnko,tak zajdem aj ja :D
som rada ze nie som sama

poliewoocka

Stava sa aj mne,niekedy mam SUPER pocit,svet gombicka,no niekedy NANIC.Hlavne,ked si pozriem televizne noviny.Je to normalne,podla mna.
Mam 18 a na nicom neficim,nepijem a nefajcim.

wowo

kazdy to zaziva ,svojsky,,.teda ak je niekto citlivy tak podobne ako ty a v hociakom veku,,.. A ak niekto je racionalisticko-materialisticky debil-(50 % populacie),, tak to tiez zaziva,,ale len vtedy, ked mu vyskoci pekna suma na konte a urbo bussines,atd.Ale bezdovodna radost alebo melancholia je typicky umelecka vlastnost. Skus tvorit :)

veronika

zzzz..na nicom neficim :D...ale je to cudne..aj vcera vecer normalne som si zuby umyvala a zrazu take stastie na mna padlo ze neviem no...dufam ze to nie je nieco psychicke..akoze je to super ale mam pocit akoby som si cuchla nejakeho plynu fakt...normalne som stastna ako blcha a zrazu je vsetko take super..ale rychlo to prejde...

zuzana175

ja mam nieco podobne.ked sa mi bud nieco vydari,alebo proste mam take obdobie,ze nemam starosti,tak dakujem Bohu za vsetko, za zivot,za to,akych mam ludi okolo seba a proste,aky je ten zivot super a ako rada som na tomto svete:)
je to super,ked mas take stavy

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poznate to?...zazil to niekto? - Fórum - ZDRAVIE.sk