Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

plet vyzera strasne na dennom svetle..co s tym,?...

Príspevok v téme: plet vyzera strasne na dennom svetle..co s tym,?...
veronika

mam 15 rokov a ide o to ze konecne som sa zbavila akne..teda uz nemam velke cervene vyrazky skor kde tu nejaku malu...ale stale nevyzeram dobre a to z tohto dovodu...rano pred zrkadlom ked si spravim make upo a vsetko vyzeram bezchybne...ale na dennom svetle najma uz po skole je to otrasne...mam nerovnaku farbu pletu lica mam take cervensie akoby a na brade mam flaky po starych vyrazkach...na cele mam take male bezfarebne pupaciky a na nose mam vela ciernych bodiek...co mam robit?...skuste poradit prosim ..

veronika

no bohuzial praveze ked sa poozberam okolo seba je mi z toho zle...moje kamsoky maju dobru plet..nehovorim ze bezchybnu ale niektore nenosia ani make uop a dobre vyzeraju...
a prosim co mam robit s tymi bodkami na nose?...ked sa naparujem idu mi vytkacit len take okolo nosa alebo na brade ale tie na nose vobec...a ako dlho sa mam naparovat vobec?...

lenca

pozri sa aj po inych. ti maju hadam bezchybnu plet? ked sa okolo seba poriadne poobzeras, uvidis same blede tvare nezdravej farby po zime. Pride leto, tvaricka sa opali, nalada zdvihne.

rodrigez

No mal som to iste... (teda az na ten make UP) proste sa na to vykasli, nema zmysel sa tym trapit... skus rady ako kozmeticka a podobne ... neboj, to prejde... puberta je svina... nastastie uz to mam za sebou...

rola

fakt si staci najst dobru kozmeticku, draha byt nemusi, v mensich mestach sa cena pohybuje komplet cistenie pleti plus nejaka masaz tvare od 300 do 500sk, co je myslim v pohode vo vacsich mestach napr BA je to indiviualne, moze to byt 300 ale aj 3000sk. Pripadne chod koznej nech ti da nieco na akne, alebo si kupuj kvalitne odlicovace, plet. masky na cistenie pleti alebo gely a pouzivaj ich pravidelne, rano aj vecer

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

plet vyzera strasne na dennom svetle..co s tym,?... - Fórum - ZDRAVIE.sk