Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znicene vlasy

Príspevok v téme: Znicene vlasy
mony

Ahojte, prosim vas pomoc... mam strasne znicene vlasy zo zehlicky... ja neviem konce take rozdvojene.. a uz si nechcem zehlit, neviete niekto nejaky pripravok co zmierni krepovitost vlasou? lebo po umyti sa mi jemne tocia a chcem ich mat rovne,ale nechcem ich zehlit... prosim va sporadte nieco na regeneraciu velmi pekne dakujem

lenka_gr

Mam pocit ze keratin je prave na take vlasy, v indikacii vyrobku keratinu sa pise:
"Väčší efekt je možné pozorovať na viac zničených vlasoch. Čím je vlas viac narušený, tým hlbšie preniká brazílsky keratín do vlasového stvolu. Brazílsky keratín reparuje chemické aj mechanické poškodenie a obaľuje vlas neviditeľným filmom."
ja si vlasy davam postrihovat, ale to by som musela ist dohola alebo na chlapca, aby som sa zbavila zlych vlasov a to by asi nikto nespravil, tak skusam, čo sa da... vlasy /nevyrovnane/ mam asi po plecia, chcem to aplikovat asi az v decembri, este sa chcem dat podstrihnut najprv... pouzivam na ne vsetko - uzivam panthenol a zinok, pouzivam okrem glisskurov i zihlavove, lopuchove a zensenove sampony, do lopuchovej vody davam luhovat chilli, kazdy tyzden si nanasam kokosovy olej na vlasy v megamnozstve a vsetko mi vpije, nemam ich vobec mastne :)) pouzivam masky, kondicionery, vlasovy olej, spreje a vsetko čo sa da uz asi dva roky. prestala som zehlit a vlasy su stale zničene. mam ich take cely zivot, mam pocit ze to je uz udel kučeravych vlasov, ze su suche, lamave a nepoddajne... normalne zavidim babam, co maju normalne vlasy, umyju, osusia a hotovo.. toto je trapenie tie kucerave vlasy...

bibisa

lenka_gr
SI SI ista ze chces vyhodit taku vec do vzduchu?hovorim do vzduchu preto lebo sama vravis ze mas znicene vlasy a ides si na ne davat tu keratinovu somarinu?
vies ked si niekto milion krat meliruje vlasy a ma ich znicene nepomoze im ani gliss kur ani ziadny zazracny sampon,ani kura ani nic aj keby to bolo akokolvek drahe.tak pokazene vlasy vies skraslit nie ozdravit.sampony,balzamy a kury im dodavaju iba fyzicke zdravie respektive vyzeraju zdravo na malu chvilu.no urcite sa ti neobnovia.
ja by som to na tvojom mieste pouzila az po ostrihani.ale nie ze podstrihnem si pol cm.to je podstrihnutie anie ostrihanie.

lenka_gr

janush273 - janka, tiez som sa odhodlala si kupit komplet tu keratinovu sadu - čistiaci sampon, keratin, a starostlivost po aplikacii, kedze moje vlasy mi nerastu uz asi 6 rokov. Mam ich take znicene, ze co mi dorastie, to sa mi vylame a uz som z toho unavena. Mam strasne huste, kučerave vlasy, este k tomu melirovane milion krat, takze kvalita je hrozna. Skusila som uz vsetko hadam co existuje, nepomohlo nic, vlasy mam ako slamu po celej dlzke, a to uz asi rok nezehlim. Chcem skusit si to doma sama aplikovat, ale mam otazocku - da sa na tom nieco pokazit? prip. mam zehlicku Rowentu - keramicko-turmalinovu (230 stupnov), len ma asi 3 roky, tak platničky su uz trosku vydrate - nevadi to? ci si mam pozicat od niekoho inu zehlicku? Bojim sa trosku do toho ist, aby som si vlasy este viac nepokazila....

janush273

medicinka...ja som si kupovala Maxxx pre profesionalne pouzitie - Brazilsky keratin 150 ml.-nekupovala som si ziadne dalsie sampony ani sady z tejto stranky. Ale z vlastnej skusenosti viem, ze je velmi dolezita aj nasledna starostlivost, cize pouzivanie specialneho samponu bez obsahu chloridu sodneho HCL (ja som si kupila v predajni Yves rocher sampon Hamamelis). Vlasy stale drzia tvar, aj po umyti su stale rovne (osobne som myslela, ze keratin bude posobit kratsie, cize som naozaj milo prekvapena-mam to uz viac nez 3 mesiace-zehlicku som odvtedy pouzila cca 3 krat). Toto 150 ml belenie ti vydrzi na 2-3 kury. Ja mam vlasy redsie, jemne a asi tak pod lopatky,a minula som 1/3 pripravku.

medicinka

Ahoj Janush 273,

chcem sa opýtať či si si kúpila sadu na profesionálne použitie či na domáce použitie ,,,, tu je nejaka akcia na sadu ... www.dlhe-vlasy.sk

oplatilo by sa toto? Poraď teda prosím presne čo z toho máš odskúšané.

Vďaka :D

janush273

Keratin_doma...ja som velmi spokojna..uz to mam cca 1,5 mesiaca...ziadne rozdvojene konceky, krepovite vlasy, ale nadherny zdravy vzhlad.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znicene vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk