Znicene vlasy

Príspevok v téme: Znicene vlasy
mony

Ahojte, prosim vas pomoc... mam strasne znicene vlasy zo zehlicky... ja neviem konce take rozdvojene.. a uz si nechcem zehlit, neviete niekto nejaky pripravok co zmierni krepovitost vlasou? lebo po umyti sa mi jemne tocia a chcem ich mat rovne,ale nechcem ich zehlit... prosim va sporadte nieco na regeneraciu velmi pekne dakujem

The hair

vobec si nefenuj vlasy ani inak mechanicky neupravuj ani žehličku ani kulmu nepouživaj.možeš si kupit psray PANTHENOL v lekárni je to pena na vlasy.

davinka

No super tak niako to teda budem musiet vyskusat len ci mi ten kreatin nezlesie dole lebo si neviem predstavit vazne si tie vlasy neumyt to mi uz bude snat stekat mast po nich tak sant nie aj ten kreatin xi xi no vyskusam obetovala som uz aj tak vela sprostosti kde som vyhodila nemale peniaze tak uz obetujem aj za toto :O)

keratin_doma

To sa da bez problemov vydrzat, a daj si to urobit na vikend, napriklad v stredu, stvrtok a ked to bude najhorsie tak to bude akurat vikend, ked mozes byt cely cas doma. a ja by som v tom nevidela velky problem,styri dni vydrzis aj neviem aka, vysledok stoj za to. fakt

davinka

Baby ja si ho chcem ist dat spravit ale ako to bude vyzerat prvych 4 dni ked si musim vlasy umyvat kazdy den lebo sa mi kompletne zmastnia?Vsak tie prve styri dni to bude katastrofa si to neviem predstavit poradte ci si to teda mozem dat urobit aj ja prosiiimmmm

keratin_doma

Janush 273,ja som si dala urobit keratin u kadernicky, ale potrebujem si to urobit znova, len sa mi nechce zase vysolit tolko penazi za to, tak rozmyslam, ze si to urobim doma. Aplikacie sa ani tak nebojim, skor sa bojim toho, ze ci si kupim dobry pripravok. Mne kadernicka dala BK keratin, s tymto co je na tej stranke som sa este nestretla.Ty si s nim spokojna?

Tina5131

Bolo by dobré si dať spraviť tu keratínovú kúru . Ja som na nu bola stálo to okolo 180€ podla dlžky vlasov :) Ja som mala tiež strašne krepovite,zničene a privelky objem .Ale ten keratín uplne dal nový život mojim vlasom .. Vydrží to tak 6mesiacov :) DOPORUČUJEM !

janush273

Suphotam....postup aplikacie nasjdes kdekolvek na nete...napriklad aj na tejto stranke je to dobre vysvetlene...jedina podmienka je, ze musis mat kvalitnu zehlicku, ktora musi dosahovat teplotu minimalne 220-230 stupnov...webcache.googleusercontent.com

madejka

mne zacali strasne vypadavat vlasy a nevedela som ze preco...nic mi nepomahalo...takto to islo 2 roky az som mala zrazu vrkoc tenky ako slamka....potom si si citala nejake veci ohladom kysleho vnutra cloveka...v kyslom prostredi vraj vsetko hynie a rakovine sa dari...tak som zacala este viac studovat...kupila som si v lekarni pruzky na testovanie mocu - jeho Ph. Rada by som kompletne zmenila jedalnicke a nechala si vysetrit stav vnutorneho tela....je dost komplikovane vyznat sa vo vsetkej tej strave, ktora tvori kysle prostredie a preto som sa rozhodla, ze pojdem k odbornikovi...ocakavam od toho celkovy pocit FIT a uzdravenie vnutra tela ako aj vonkajsia / prave tych vlasov....