Znicene vlasy

Príspevok v téme: Znicene vlasy
mony

Ahojte, prosim vas pomoc... mam strasne znicene vlasy zo zehlicky... ja neviem konce take rozdvojene.. a uz si nechcem zehlit, neviete niekto nejaky pripravok co zmierni krepovitost vlasou? lebo po umyti sa mi jemne tocia a chcem ich mat rovne,ale nechcem ich zehlit... prosim va sporadte nieco na regeneraciu velmi pekne dakujem

janush273

Suphotam...www.dlhe-vlasy.sk maxxx

Vlasocnica..na vypadavanie vlaskov neviem ci ma keratin nejaky ucinok...kedze ja s vypadavanim problemy nemam...ale jemne vlasy - a poskodene su na aplikaciu brazil keratinu uplne najvhodnejsie... dlhsie vydrzi a vidis vacsiu zmenu...

peppy

Ja som mala tiez problem, ze som mala strasne poskodene vlasy a bez lesku.Potom som sa zacala o ne viac starat a setrit si ich. Pouzivam Schaumu s koenzymom Q10 bez silikonu, raz do tyzdna si na konce davam olivovy olej(pozor iba na konce, a dbajte na to aby ste ho potom spravne oplachli inak budete mat mastne vlasy) a obcas zmiesam med s teplou vodou a necham asi 15 min posobit a potom oplachnem. Na zaver umyvanie si vlasy preplachujem studenou vodou. Mokre vlasy si nikdy nerozcesavajte, ked je vlas mokry je nachylnejsi na poskodenie. Ja si vlasy vzdy cesem, az ked su uplne suche. Na rozcesavanie pouzivam ten ruzovy sprej od Gliss Kuru a nemam problem ich rozcesat:)
Kvalita vlasov sa mi odvtedy mnohonasobne zlepsila:) Jediny problem co ma obcas trapi je, ze niekedy mi krepovateju. Hlavne ked je vonku vlhko. Neviete mi na to nieco poradit?

heyhey

urcite podstrihnut, lebo sa ti budu stiepit veselo dalej. a ked uz budes podstrihnuta, tak si skus spravit nejake masky- z olivoveho oleja a tak. najdes kopec na nete. a sampony su celkom fajn z dm-ky - alverde- ten olivovy alebo aj avokadovy.

Suphotam12

To len odstrihnut a nechat dorast...skoro nicim nedocielis to co zo zehlickou. Aj ked paradoxne zehlicka vlasy nici, ked ich uz mas znicene suche krepovite a vyzhlis ich vyzera to lepsie ako bez toho...A dalsia vec ked si ich nechces zehlit tak si rob vlny. Nemusis tepelne, mozes napr pouzit papiloty a podobne...Vlny to celkom pekne zakryju tu krepovitost...tak vela stastia...

vlasocnica

baby poradte mi ten brazil.keratin si mozem dat aj ja ked mam vlasy jemne velmi mi padaju a sa mi krepovateju?ide mi skor o to vypadavanie ci mi to este viac nesposobi ze mi zacnu vypadavat uz upne zhurta alebo to je len na vlasy kt.su len znicene rozdvojene konceky ale nevypadavaju vam.prosim o radu dakujem hlavne take co ste mali s tym skusenosti a ak vam aj vlasy padali ci vam sa to niako upravilo?

kika89

Aj aj mam velmi znicene vlasy, no ked som zacala pouzivat iny sampon a kondicioner, tak to prestalo.. teraz mam celkom ok vlasy, aj ked si ich musim PRAVIDELNE umývat. ten sampon sa vola Hairx ( jezeleno biely)
a kondicioner: Elseve ( to urcite poznas.. z reklamy a tak...)
VYSKUSAJ, ODPORUCAM :D

janush273

MOny...Skus pripravok na ozdravenie, regeneraciu a cistocne vyrovnanie vlasov Brazil keratin...je to relativne lacne...cca 60 eur- flasticka vyjde na 2 aplikacie...ja mam polodlhe jemne vlasy po lopatky...tiez som mala problemy...vlasy sa mi kazdodennym pouzivanim zehlicky znicili tak, ze som konceky mala nie rozdvojene, ale aj rozdesatene..:)..po aplikacii tohto pripravku, ktory som si aplikovala sama (je to celkom nenarocne-postup najdes na nete, aj na youtube) som so svojimi vlaskami velmi spokojna...su kvalitnejsie, zdravsie, ziadne problemy s koncekmi, uprava je jednoduchsia..zehlicku som za 3 tyzdne co ho mam na vlaskom pouzila len 1 krat...vyskusaj to...je to velmi dobra investicia

blink_182

Olejové zábaly sú veľmi účinné... stačí trošku zahriať olej, naniesť na suché alebo mokré vlasy - každému vyhovuje inak - zabaliť do fólie a do vyhriateho uteráka a nechať pôsobiť pokojne aj celý deň :-) Takto to robím každý týždeň a vlásky sa mi od vtedy čo si robím takéto zábaly o 100 percent zlepšili :-)

flovr

ja som si tiez kupila cierne ribezle, vlastne tu istu znacku, no vcera som si to dala na vlasy 1x. ako dlho to pouzivas ty??