Znicene vlasy

Príspevok v téme: Znicene vlasy
mony

Ahojte, prosim vas pomoc... mam strasne znicene vlasy zo zehlicky... ja neviem konce take rozdvojene.. a uz si nechcem zehlit, neviete niekto nejaky pripravok co zmierni krepovitost vlasou? lebo po umyti sa mi jemne tocia a chcem ich mat rovne,ale nechcem ich zehlit... prosim va sporadte nieco na regeneraciu velmi pekne dakujem

zuzana komackova

Zostava na celkové zlepšenie kvality vlasov a proti vypadávaniu:

1. Stabilhair 100 tbl. - proti padaniu a na zlepšenie pokožky
2. MSM+ 60 tbl. - doplnenie biosíry - spevnenie vlasov
4. Ultrakomplet 60 tbl. - zlepšenie kvality vlasov a pokožky - obsahuje komplex vitamínov a minerálov (zinok, selén)

Zostava na zastavenie šedivenia vlasov:

1. Stopšedín 60 tbl. - na obnovu farby vlasov, proti tvorbe šedín
2. Stopšedín Fo-Ti 100 tbl. - proti šediveniu vlasov a na očistu obličiek
3. Ultrakomplet 60 tbl. - zlepšenie kvality vlasov a pokožky - obsahuje komplex vitamínov a minerálov (zinok, selén)

Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Pantotenát vápenatý (vitamín B5) je vitamín dôležitý pre ochranu slizníc a tkanív s rýchlo meniacimi sa bunkami - bunky pokožky a vlasov. Je dôležitý na ochranu vlasov pred padaním a pred šedivením.
PABA (kyselina para-aminobenzoová) je považovaná za súčasť vitamínov B-komplexu, pomáha udržovať zdravú pleť, nechty a vlasy (udržuje ich pigmentáciu).
MSM (metylsulfonylmetán) je zdrojom bioaktívnej síry, ktorá stimuluje tvorbu kolagénu a je nevyhnutná pre udržiavanie kvality pokožky, vlasov a kĺbov. Organizmus často trpí jej nedostatkom, čo sa odráža na kvalite pokožky, vlasov a nechtov a tiež na funkcii kĺbov.
Fo-Ti (Polygonum multiflorum) je rastlina sa podľa tradičnej čínskej medicíny používa na udržanie a stabilizovanie pigmentu vo vlasoch.
Fo -Ti zároveň spomaľuje starnutie, zabraňuje strate vlasov a svalovej hmoty. Pozitívne vplýva na plodnosť a na navodenie ovulácie u žien. Fo-Ti sa v tradičnej čínskej medicíne používa aj na podporu funkcie obličiek - na zlepšenie ich očistnej a eliminačnej funkcie, ktorá sa postupne znižuje so zvyšujúcim vekom.
Saw palmetto blokuje premenu testosterónu na negatívny dihydrotestosterón. Práve dihydrotestosterón je látka, ktorá vyvoláva vypadávanie vlasov v zónach závislých od androgénov (temeno hlavy, kúty), pretože poškodzuje vlasové korienky a je tiež zodpovedná za vznik akné, nadmerného ochlpenie tela a tváre a zväčšovanie prostaty.

Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915 781 737.

Spôsob užívania:
MSM+: 2-3 tablety denne - - pri používaní MSM+ je potrebné užívať vitamín C v dávkach zodpovedajúcich minimálne polovičnej dávke MSM (MSM potrebuje vitamín C pre procesy obnovy buniek)
Ultrakomplet: 2 tablety denne
Stabilhair: 1 tabletu 2x denne (ráno a večer)
Stopšedín: 2 tablety 2x denne, užívať vždy s jedlom - nezapíjať vodou, pretože oleje z rastliny Saw palmetto sú nerozpustné vo vode
Stopšedín Fo-Ti: 2 tablety 2x denne

bebe1

kocky ja Vam radim:-)
JEDINE KONCEKY PODSTRIHNUT !!!
MENEJ zehlit - ved aj jemne vlnite vlasky sa daju pekne upravit a vyzeraju krasne ;)!
A dalej robte si ZABALY !
Olivovy olej je zazrak !!!
Taktiez vajecne zltky a citron ... tieto tri su skvele samostatne alebo aj spolu !!!! VRELE ODPORUCAM !!! CHEMIA STRASNE ZATAZUJE VLASKY !!! DOPREJTe im raz za cas blahodarne ucinky prirody :-). A taktiez odporucam harmancekovy caj .... upokojuje pokozku a zosvetluje vlasky ... su krasne leskle :-).

ashanti

ja mam ten isty problem ako ty. vlasy som si znicila fenom a farbenim na blond. uz si ich vyse roka nefarbim na blond a vyskusala som oriesok - vlasky nevyzeraju tak znicene a farbim si ich raz za 3 mesiace. proti krepovitosti a suchym vlasom som uz vyskusala vsetko mozne. vyrobky z drogerie nepomahaju - este celkom pomoze l´oreal - ale aj tak nic moc. pred tym som pouzivala matrix sleek look- celkom fajn, potom som mala od l´ oreal professionnel rad liss extreme na uhladenie vlasov - za tie peniaze nic extra. nedavno som vyskusala matrix hydratherapie a ten mi vyhovuje asi najviac. sampon stoji priblizne 350 Sk,maska 450Sk a nezmyvatelny krem 480Sk - ale aj tak sa to oplati - kupis to jedine v profesionalnych kadernictvach.

collagen beauty

Ahoj mony, napis mi email a poslem ti navod na velmi ucinnu kuru na vlasy. Moj e-mail: collagen.slovakia@gmail.com
Tu na to nie je dostatok miesta :-(

mimma

patrisha..naozaj sa to da u kadernicky vyrovnat vlasy na 3-4 mesiace to pocujem prvykrat kolko to stoji a to ako robia ze to tak dlho vydrzi ja mam tiez taky problem ze som si strasne znicila vlasy zehlenim a mam ich zvlnene do kazdej strany a rada by som mala rovne ale uz sa nechcem zehlit..to ma zaujalo ze to vydrzi 3-4 mesiace to je super len chcem vesiet ako to robia a kolko to stoji..dakujem

patrisha

awoj...no tie konceky si daj ostrihat a kup si nejaku dobru masku na vlasy...a potom ak si vlasy casto zehlis tak si ich daj radsej v kadernitve vyrovnat vydrzi ti to asi 3-4 mesiace a vlasy mas potom ozaj take pekne rovne...

panika

v prvom rade to treba ostrihat..zbytocne to budes lepit roznymi pripravkami, zdrave uz nebudu. obetuj tie konceky a potom sa oplati regenerovat kurami

tonka

na roztiepene konce,krepovite vlasy a suche vlasy je dobry sampon od gliss kur teraz ten novy co ukazuju v reklame..ze mate zncene vlasy..ostrihajte ich alebo pouzite novy gliss kur hlbokova regeneracia 19..=)a este od Avonu znacka Advance techniques hlavne to serum na roztiepene konceky

flower

rozstiepene konceky vlasov je nutne ostrihat, ziadna kura ti nestmeli uz znicene konce. a k tej krepovitosti vlasov, skus vyskusat serum proti krepovitosti vlasov - kroti nepoddajne vlasy, predchadza poskodeniu vlasov a dodava im lesk a hebkost, take nieco zozenies napriklad v Avone. taktiez zozenies kondicionery a sampony proti krepovitosti, ktore maju dobry ucinok.