Kérastase - vlasy

Patulka

Ahojte, vyskúšala som osobne šampón od tejto značky biely na objem vlasov, investovala som 20 eur do šamponu. Šampón neodporúčam, dosť vysoká cena za šampón, a negatíva, že vždy po použití tohto šampónu mi elektrizovali a vypadávali vlasy, nikdy viac., najlepší šampón je lopuchovy alebo žihlavovy,.

imolina

Značku kérastase som začala používať až keď som si všimla zmenu na mojej kamoške že má akosi hustejšie vlasy a už jej tak nepadali.Aj ja mám jemnučké vlasy a padajú mi tak už mám šampon aj takúto kúru.-odkaz odstránený-

libusAS

ahoj, ja Kérastase už používam dlho dobu, fakt sú viditeľné účinky. Reklama som nedávno našiel super akcia na túto kozmetiku majú až padesátiprocentí zľavy oproti tomu, čo som kupovala u kaderníčky www.bezvavlasy.sk

majus1463

kerastase a ine super veci kupite aj v mensom baleni,alebo vzorky na stranke glamot,maju vsetky znacky,aj kozmetiku,obrovsky vyber,a najlepsie ceny,sampony sera,oleje,kupila som si 15ml vzorky po jednom-dve eura,aj 80ml sampony za osem eciek,nemusim hned vysolit vyse dvadsat,a potom ked sa neosvedci, zavadzia v kupelni.je to ceska stranka, tovar som mala do troch dni

Miriam2412

Ahojte, chcem sa podeliť so svojimi skúsenosťami s Kérastase. Vlasy mám dlhé asi do polovičky chrbta, ale mávala som ich dosť zničené a vysušené, teda hlavne konce, tak som sa rozhodla vyskúšať túto značku. Objednala som si šampón z rady Kérastase Specifique a môžem len odporučiť. Vlasy sa mi pekne lesknú, nakoľko ich mám jemné, tak ich vôbec nezaťažuje a kľudne mi vydržia aj 3-4 dni bez umytia, predtým som si umývala každý druhý deň.

janka247

Nahodou som narazila na tuto stranku, pouzivam kerastase dlhe roky a mozem ich odporucit tiez z mysalon, sice nie su najlacnejsie ale vsetko je originalne, napr kamaratka sa uz stretla so samponom kerastase sice bol lacny ale nebola spokojna pretoze to bol fake ! Pokial chcete vyuzivat tuto znacku urcite by som nakupovala od certifikovaneho obchodu

Maria2564

Ja som mala velmi znicene vlasy po zehleni, karatka mi odporucila produkty od kerastase, sice nie su najlacnejsie ale fakt pomahaju. Dovtedy som vyskusala vselico ale nic efektivne, objednavala som tu -odkaz odstránený- velmi sa mi pacilo ze maju krasne podelene do kategorii o aky problem vlasov ide, odporucam :)

Katka 23

Pre mna kerastase oničom nájdeš ho všade a preto oničom .Vyskušala som viac prípravkov nič extra iba vyhodené peniaze.

Lucinda117

Ako ja som si znicila vlasy dlhorocnym odfarbovanim, uprimne na hlave som mala vysusene krepovite seno. Rozstiepene konceky a strasne lamave vlasy. bez vyfukania by sa mi susuli pomaly dva dni, take suche som ich mala. Aby ako tak vyzerali, tak som si ich zehlila, nech su pekne rovne, ale nebolo to ono, vidiet na fotke. Kupila som si celu radu pripravkou resistance. A normalne sa stal zazrak. Dobre investovane peniaze, nelutujem a kupujem dalej :) Ako na fotkach je vidiet rozdiel hned po prvom pouziti samponu, kondicionera, masky a ochranneho kremu pred fenovanim. Z vlastnej skusenosti odporucam.

Annieway

Používam kérastase nutritive kondicionér a kérastatase specifique šamón ,,, Každý to ospevuje že je to super, že je to najlepšia kozmetika. Používam to už štvrť roka. žiadna zmena nenastala, vlasy mám rovnako mastné a korienky rovnako suché.