HAK - neviem co sa deje

Príspevok v téme: HAK - neviem co sa deje
Summer_

Ahojte zacala som brat Lindynette 20, nikdy predtym som nebrala ziadnu inu antikoncepciu. Berem prve balenie 14-ty den... Zacala som ich brat v den ked som dostala kramy a tie mi sice skoncili ale kazdy den mi aj tak /vacsinou vecer/ vytece krv... nie vela ale nechapem to... nikdy som nespinila dlhsie ako 7den kramov, a teraz krvacam este aj 14-ty den...
Stalo sa vam nieco podobne? Mam cakat alebo to moze byt nieco vaznejsie? Dakujem

slovenka22

ja som krvacala takmer cely mesiac potom to preslo pri dalsom baleni, mas v letaciku ze sa moze vyskytnut spinenie...

moniqa87

toto mierne krvacanie moze pretrvavat aj 3 mesiace od zaciatku uzivania hak, no ak by to prekrocilo 3 mesiace tak urcite navstiv svojho gynekologa, inak vo vacsine pripadov to prejde po druhej menstruacii, takze pockaj, je to uplne normalne, lebo telo sa vyrovnava s hormonmi

Summer_

Ginny
Vies, ono to neni vytok, je to normalna krv ale je jej strasne malo asi tak ze len raz do dna troska vytecie...
Keby to bolo take to spinenie nebala by som sa, mna skor nalakalo to ze to je normalna krv...
No tak pockam este par dni ci mi to prejde... :) dakujem zatial

ginngi

asi to bude spinenie,.. by to malo prejst casom... alebo je to silne? normalne krvacanie? alebo iba take ze kusocek...
.??? ked je to silne,. treba za lekarom, a ked nie... nemas sa coho bat... tak.. je to aj jja som mala, ked som zacinala s hak... na zaciatku som mala