Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CITLIVA PLET!!!!!!RADY CHALANA

Príspevok v téme: CITLIVA PLET!!!!!!RADY CHALANA
celavie11

Cital som si tie članky čo tu boli pisane o pleti a tak,väčšinou ak nie všetky pisali baby tak prispejem aj svojim chlapskym nazorom na tuto temu.Aj ja mam citlivu plet ako vela ostatnych a vyskušal som vsetko mozne aj nemozne/TAKZE SOM SA SENZIBILIZOVAL HADAM UZ NA VSETKY ZLOZKY V TYCH KREMOCH/a moje skusenosti tak sa to pokusim zhrnut:
AVON-nie je to dobra kozmetika , teda az na jeden krem ktory si mozem dat obcas, a ostatne su dost ZLE...lebo su prirodne a ako isto viete ludia su prave alergicky na rastlinne zložky/vzdy to budu len zlozky rastlin nic viac nic menej..nie su nam prirodzene/.a vsetko je strasne naparfemovane..
ORIFLAME- ESTE horsia.. preparfemovanem..a to zlozenie, otras...same parabeny/benzokyseliny/
YVES ROCHER-dobre sampony, ale to je vsetko, kremy nestoja za nic.
VICHY, BIODERMA,LA ROCHE--VSETKO NA JEDNO KOPYTO..Tvaria sa hypoalergenne ale obasahuju to iste co aj ostatne...a väčšinou maju divnu konzistenciu...neodporucam, teda aspon kremy nie.
GARNIER--od nich je dobry jedine tak garnier pure cistiaci gel..ale ten neodporucam na suchšiu pleť...lebo dost vysušuje..
NIVEA-ta je dobra akurat tak na lakte, a pre babicky ktore su na neho zvyknute, lebo niekdy nemali na vyber...a okrem toho ony neboli vystavene tolkym alergenom ako my teraz..
skusal som uz aj zo skupiny tych drahsich..DIOR, YVES SAINT LAUREN, SHISEIDO, CLARINS, AJ LANCOME-ale tiez nic moc..uz sa chystam len vyskusat LA PRAIRE, ale to az ked budem viac zarabat..
LOREAL-KREMY ZLE, ako aj RYOR,a DERMACOL..a podobne..
INDULONA...pisali na nu dost pozitivne ohlasy..ale ak sa vam zvyknu robit vyrazky po inych kremoch...tak neodporučam, tu mastnotu z tvare si budete davat dole ešte tyžden...TAK TO JE VSETKO SNAD SA VAM TO CHCELO DOCITAT AZ DA KONCA...na dalsie otazky rad odpoviem:-)

celavie1111

550?TO VAZNE???TAK TO SI HO POJDEM ZAJTRA KUPIT...ja som si myslel ze oni su dost drahe ..teda tie kremy od sans soucis

celavie1111

INAC TEN SANS SOUCIS, ktory tu odporučil jeden chalan može aj byt celkom dobry...ale ked vysklusam na momentalen mojej vysušenej pleti ako slivka tak dam vediet ci sa oplati kupitlebo tušim stoji 1500sk ak nie viac

celavie1111

NA cistenie vecer? no ja som momentalen abstinent co sa nejakeho vecerneho cistenia tyka...lebo ked si vecer vycistim tvar s nejakym gelom, ktory udajne nevysušuje tak rano mam opuchnute oči..a červené spojovky ako rak.:-)teraz iba otužujem tvar studenou vodou vecer../preco sa ja musim takto tyrat, radsej by som teplou..ale teraz experimentujem/

celavie1111

ved to ze zli niekde na kopaniciach...a mi v mestách, teda aspon ja..prach, chlorovana voda..a tak dale a tak dale...a aj ta ozonova vrstva bolo o nieco širšia:-)

Deee

tiez davam za kozmetiku ine palky co sa da robit, vies mi poradit nieco na ocistenie pleti vecer?po celom dni vonku v prachu a dyme...

xixao

ja si myslim ze plet netreba rozmaznavat, pozrite na tie babicky na kopaniciach a lazoch aku maju peknu a natierali sa maximalne sadlom

celavie1111

A AKY KREM MOZEM ODPORUčIT?je jedna znacka , resp jeden krem od nej, ktory je celkom dobry, ale po mesiaci mi nejako prestal vadil..od AVÉNE creme nutritive compensatrice/ i ked ja moc nemam rad kremy ,ktore sa daju kupit iba v lekarni ako je tento.--lebo zvyčajne využivajú naivitu ludi že keď to maju v lekarni tak to musi byt dobry..

Deee

a skusal si kozmetiku sans soucis? skus aj tu, ja mam krem proti chladu a je to jedina vec,ktoru si mozem natriet aj na viecka, inak zo vsetkeho opuchnem...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CITLIVA PLET!!!!!!RADY CHALANA - Fórum - ZDRAVIE.sk