gynekolog/gynekologicka v nitre

schilla7

Zdravim vas...chcela som len tolko, v sukromnej ambulancii sa musi lekar spravat milo inak by nezarobil ani na slanu vodu...sukromny lekar je biznis to si uvedomne.. ani v jednom odkaze som vsak nenasla o vybaveni ordinacie o ultrazvuku ci je 3D alebo z roku 0 ...zeny zobudte sa kvalita ambulancie a vysetrenie sa nehodnoti na milost lekara ale na odbornost lekara teda kolko a ake atestacie ma od vybavenia ambulancie a bohuzial od konexii ak je potrebna operacia na specializovanom pracovisku niekde na Slovensku... tak uvazujte..

mojaeni

Chodila som k Turbovi a bola som maximalne spokojna. Vsetky vysetrenia porobil, vsetko prekonzultoval,riesili sme spolu moj problem s otehotnenim a bol mi aj pri prvom porode. Bola som nutena od neho odist, lebo som sa prestahovala dost daleko a som tehotna.Ma velmi dobry pristup k pacientkam.

majka danisova

citam tu vela sprav, ze na gilana ste poculi len dobre, ako lekar moze byt v pohode, aj je mily, to je sice pekne, len treba spomenut, ze ak chcete ist k nemu s problemom, musite si odstat rano radu na casenky, kde ked chces byt prva, tak musis ist aj o 6tej rano. sestra tak isla, prisla o 6.15 a bola 3tia!!! a to bola zima, cakalo sa vonku, pred budovou. ja konkretne ked som mala problem, ze som mala ist do nemocnice a potrebovala som sa surne vybavit ako akutny pripad,mal len vyvratit zapal zenskych organov, musela som zaplatit 200sk poplatok za prednostne vybavenie! akutny pripad a poplatky!, takze gilan nie je az taky mily ako sa hovori, chce len pekne zarobit, uprednostnuje vzdy objednane pacietky a nezaujima ho, ze ty si tam od 6 rano cakala kym naduta sestrick apride a da ti casenku. tolko moja skusenost a toto je dovod, preco od neho odchadzam.

paradajka

Co si pocula zle?
Neviem, co moze byt zle na chlapovi, ktory je doobeda v nemocnici, potom je tu pre bezne pacientky a v noci je na telefone - ma pohotovost na porodnom odd. Toto som teda pocula. Ja toho chlapa OBDIVUJEM.
Tiez gyn.prehliadky flakam. :( Snad raz si vstupim do seba...

Pocujte, uz ste prestupovali od jedneho lekara k druhemu? Berie to ten prvy sportovo? Neurazi sa?

mademoiselle

paradajka na farskej sa vola Krjak, vraj je super, svagrina k nemu chodi, teraz je tehotna a nevie si ho vynachvalit. :-))) Ja som tiez chcela ist k nemu,ale kedze ja moc ku gynekologovi nechodim, tak to odkladam,ale urcite sa tam objednam, po tych chvalach co som pocula, jednoznacne mi vychadza on. O ravingerovi som pocula vselico, aj dost zleho, aj dobreho. No neviem.

paradajka

Ja som pocula, ze dvaja najlepsi su - na farskej - neviem, jak sa vola, chcela som sa tam ist raz prehlasit a povedali, ze mam dojst az o dva mesiace, take to ma plne, lebo je fakt dobry. no a na kloko je ravinger a to je (zevraj) celkom celkom najlepsi, same chvaly na neho pocujem. uz som aj uvazovala, ze by som sa k nemu prehlasila. inak meno mojho nebudem spominat, je mily, dobry lekar, nemozem sa stazovat, ale... nikdy nie je v ordinacii, ked ho prave potrebujem :) a chodi k nemu dost pocernych dam. snazim sa potlacit rasisticke pohnutky, ale jednoducho - citim, ako pachnu a je mi hnusne ist po nich na prehliadku, i ked viem, ze nastroje su dezinfikovane a pod...