Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zahnisane mandle-bez dvovodu

cucka29

no ja mam zahnisane obidve madle a mna to teda boli statocne ale najhorsie je to ze som fajciar a teraz sa bojim zapalit si tak sa chcem spytat ci by mi to mohlo zhorsit keby si zapalim

zuzic

smolko mam to iste, nemam anginy ani nebyvam ccasto chora a hrdlo ma boli mozno raz do roka. ja som sa pytala lekara a povedal ze pokial nemam problemy tak by to nevytahoval a zbytocne tym nezatazoval. avsak to rozhodujes len ty, mne pokial nerobi problemy a nevytvara ani zapach este pockam

tomiky

ja som mal osemnast ,ked mi vybrali pravu mandlu ... nemal som ziadne anginy a nic podobne ,len jedneho dna sa tak zahnisala a musela ist von. a teraz to lutujem,ze som nedal von aj lavu ... mam s nou ten isty problem po desiatich rokoch

alilien

moze to byt dovod na vyber.ja som mala presne to iste.. nic ma nebolelo,nemala som zvysene aslo,nebola som casto chora ani anginy nic.. isla som ku krcnej a ta zistila ze su zahnisane.a odporucila na vyber. potom som sla k dalsej ta povedala ze netreba vybrat..a kedze sme sa nevedeli rohodnut isli sme k dalsiemu detskemu do bb a ten povedal ze vybrat..no tak teraz som dva tyzdne po operacii a nepocitujem ziadnuzmenu :D len dufam ze sa mi zlepsi ksicht :D

RNG

Hnisanie mandli ma vzdy svoje dovody, ci uz bakterie, ci kvasne infekcie, ci plesne.
A to vsetko sa da adresovat aj sirokospektralnymi antimikrobialnymi doplnkami, ako napr GSE, oreganovy olej, koloidna strieborna voda a pod.
Ako kazdemu radim zvysovat si imunitu a brat selen, zinok a dobru probioticku zmes. To moze byt rozdiel medzi telom co sa vie ubranit alebo neustalymi ochoreniami alebo permanentne zapalenym sliznicam v nose alebo mandli.

barbinka

andie: nie som si istá. ja som mala aj bolesti. každý deň som sa zobúdzala s bolesťami a každý mesiac som brala antibiotiká. a on nemá bolesti žiadne.

barbinka

tak to pravda určite nie je. to ti nejaký dobrák asi povedal. ja už mám mandle vonku 2 a pol mesiaca. ale predtým som žiadne bublinky nepila, nič studené a žiadne zmrzliny.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zahnisane mandle-bez dvovodu - Fórum - ZDRAVIE.sk