Ako prebieha hojenie piercingu?

aradnna

ahoojte:)ja mam piercing uz dva roky...a nemam s tym problem:)mne sa to hojilo ...vlastne ani nehojilo:D hned som to mala normalne,ziadne cervene miesta ani nic..a cisti si to dva razy za den,protexom a nebudes mat problem...:)

bucefall

NO...Piercingy by sa mali cistit asi 2x az 3x denne.potom bude ucinok hojenia najefektivnejsi...Doporucujem pouzivat peroxi vodiku...S tym sa to hoji najlepsie.Morska sol ma tiez liecive ucinky takze moze byt aj to...Nedoporucujem vyberat sperk...Dierka sa zacne hned zacelovat a uz ho spat nedate...Mam s tym skusenosti...Vse na: www.bucefall.blog.cz

zulik

Ja ho mam v pupku a cistim si ho prevarenu vodu zmiesanou s morskou solou.Uz som sa bola aj kupat a v pohode.Podla mna by sa to malo cistit len s morskou solou.Len tolko

nikushka777

mam piercing od piatku pod perou na pravej strane a koza okolo neho je sucha a cervena co si mam na to davat?

amy389

sewas to ze to mas trocxhu cervene je uplne normalne len si to umyvaj antibakterialnym mydlom a sprchuj sa rychlo neskor mozno uz teraz ti z toho pojde take priesvitne a dost lepkave newem co to je musis to kazdy den umyvat a bude to okej ale urcite to neni zapalene neboj to by inak vyzeralo :))))))

lylka

jaaaj no ved to je jasne ze by som si ho dala prec, lenze ja chcem aby bolo vsetko ok a nemusela som si ho vybrat :) uz teraz sa tesim ked si kupim vselijake ozdobne sperky

Sashique

mam ho uz velmi dlho..prvy krat ked som si ho dala,mala som silny zapal a nechcel sa zahojit,tak som si ho vyytiahla..
a potom som si ho dala druhy krat a zahojil sa po mesiaci:)
je to ABSOLUTNA kravina.ano nepochybujem ze sa to MOZE stat,ale snad nie si taka blba,aby si si ho tam nechala,ked uvidis,ze sa to nehoji..

lylka

ty mas tiez v pupku? nie je to kravina.. od horneho kamienka sa zacne stencovat koza az spriesvitne a nakoniec sa zacne trhat a ostane tam velmi nepekna jazvicka. deje sa to vtedy, ak koza pri piercingu neobsahuje potrebne mnozstvo tkaniva na zahojenie.. ako dlho mas pierc?