Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cervena zalud po sexe

ambroz

No keby to bolo scervenanie celeho zaluda tak to moze byt len podrazdenim..napr ked ma partnerka take kratucke chlpky na vagine ktore pichaju na to je citlivy.Ale kedsa jedna o flaky taj je na 90% sposobene alergickou reakciou na partnerkyn vytok ktory ma pri sexe.Takze ja by som siel s tym za koznou nie za urologom.da vam tabletky a do tyzdna ste fit..

dj dave

No keby to bolo scervenanie celeho zaluda tak to moze byt len podrazdenim..napr ked ma partnerka take kratucke chlpky na vagine ktore pichaju na to je citlivy.Ale kedsa jedna o flaky taj je na 90% sposobene alergickou reakciou na partnerkyn vytok ktory ma pri sexe.Takze ja by som siel s tym za koznou nie za urologom.da vam tabletky a do tyzdna ste fit..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.