rozdiel

5555

no hej to mas pravdu vies len aj ja mam 25 aj on 48 mozno sa mi budes smiat ale na chvilu som si myslela ze hovorime o jednom muzovi tak asi len preto a ako dlho si s nim ze uz uvazujes o buducnosti?vies aj mna to obcas napadne ale tie ohlasy ktore tu su su z ich pohladu spravne lenze oni to nezazivaju vsak?

5555

:-)to co si tu napisala to akoby si pisala o mne na zaciatku nezavezny vztah a kedze ti je s nim tak dobre uvazujes nad tym ci dalej mozem vediet ako si k nemu prisla ty?

nie!!!

Nerobis dobre. Zamotas sa do niecoho zbytocneho, z coho bude neskor problem dostat sa von. Ak je to take super, sexuj s nim... ale ziadne vyznania ani nic. A uz vobec mu neslubuj nic ohladom buducnosti! Taky stary chren nema velke vyhliadky na to zbalit mladu kocku a ked mu budes chciet dat kopacky, neda ti pokoj... Prec od neho!

zuzana175

podla mna by ta to po case preslo.keby si videla mladsie pary a cas ide predsa dalej a ked je o tolko starsi ,podla mna to nebude lepsie.

kajka

ked sa jedna len o sex, naco myslis na buducnost? Uzivaj si, si mlada, on uz ma lepsie casy za sebov a na vztah si najdi niekoho seberovneho, s kt to nebude len o sexe