Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozum vravi chod od toho, ale srdce je silnejsie

Príspevok v téme: Rozum vravi chod od toho, ale srdce je silnejsie
Robo_BA

Ahojte, ja viem ze je tu tychto problemov vela, ale ja uz fakt neviem co spravit. Moji znami vravia neries to, ale to sa neda, trapi ma to a zoziera. Takze k veci. Mam priatelku 4 mesiac. Lubime sa, je nam spolu super, vyborne si rozumieme po vsetkych strankach. Je tu vsak jedno obrovske ALE. Mam z nej pocit ze stale mysli na byvaleho. Aj ked viem ze s nim si ani z daleka tak dobre nerozumela, nemal cas sa jej venovat, bol uplne iny ako ona. My sme sa doslovne stretli, sme si tak strasne podobni... Stale pocujem ako ma lubi, ako jej je so mnou dobre. Lenze moj pocit je stale silnejsi. Myslim ze jej chybaju jeho peniaze, kotorych mal viac nez dost. Ona je tiez z lepsich pomerov a je na to zvyknuta, aj ked to na nej clovek nevidi, ale je to tak. Ja sa nemam zle, zarabam sam na seba, nemam zlu pracu, da sa povedat ze si zijem uplen v pohodicke bez nejakyvh financnych problemov. Ale stale mam pocit ze ona chce viac, ze pre nu nie som dost dobry. Zoziera ma to a veviem co spravit, rozum vravi kasli na to, srdce ostan a uvidis. Ale zit s tymto pocitom sa neda. Jednoducho mam pocit ze ak stretne niekoho zadzobanejsieho a trochu v pohode, tak sa na mna vykasle. Skuste mi prosim poradit, velmi by ma zaujimal zensky pohlad na vec. Je toho este viac co to komplikuje, ale to uz mozeme rozobrat v diskusii, uz aj tak je tento prispevok moc dlhy... velmi pekne vam dakujem PEKNY DEN

kamoska

Robo, nezabúdaj na to , že ženy vedie byť dokonalé herečky, takže to môže na Teba zahrať presne naopak, ako to cíti....a prečo by ti mala povedať, že s tebou neráta? keď zatiaľ nemá nič iné?...raz mi jeden chlap povedal, že s parnterom je to ako s prácou...ak si zamestnaný a práca Ťa nebaví, začneš si hľadať inú prácu, a až keď ju nájdeš a máš pocit, že bude lepšia, tak dáš výpoveď :-)Ak nič nenájdeš, zostávaš v starej.

kimka

Tak to je fakt na uvazenie. Ved clovek ked lubi a nepochybuje, tak jeho odpoved by mala byt vzdy jasna, plna istoty, lasky a bez akehokolvek zavahania.

robo:)))))

Kimka ved prave to... z jej odpovedi mi vychadza prave to ze by bolo lepsie to skoncit... Raz su strasne uprimne a zlate a inokedy vahave...

kimka

robo urcite chod do toho a hod s nou rec. Vtedy sa vsetko ukaze v tom pravom svetle a bude lepsie aj pre teba, ked sa veci vyjasnia a ty budes vediet na com si. Radsej skor ako neskoro....

Kamoska absolutne to chapem... nie si kruta... pravda je oslobodzujuca...
Presne to je ono, ako to vravis... nejde o to ze by sa za mna hambila (teda aspon dufam:)), ale nerata so mnou. Mate pravdu... treba dat od toho ruky prec... je to strasne tazke, je to presne taka osoba, s ktorou by som dokazal byt uz stale... lenze:)) eeee este ze mam novu pracu, aspon nebudem mysliet na blbosti...
Myslite ze by som mal o tom hodit rec? He aj ked sa bojim co sa dozviem...

kamoska

ak baba nezacleni chlapa do svojho zivota ani po 4 mesiaciacoch, tak o chlapovi jednoznačne pochybuje alebo sa zaňho hanbí, prepáč, že som taká krutá :-)

Najvtipnejsie na tom je, ze nikdy som toto neriesil... proste som veci bral tak ako plynuli a cas vsetko ukazal... ale tu je problem v tom ze mi uplne uletel dekel... proste som sa zamiloval do niekoho, kto mozno o to ani nestoji a v tom je problem... Na jednej strane sa sprava ako zlaticko a na druhej strane hovori nieco ine... Jeden vecer mi povie ze si vie predstavit mat so mnou deti a o den neskor mi oznami ze ide s partickou do istambulu, ale to ci som nahodou nenaplanoval nieco ine to absolutne neriesi...

envy1234

robo, ak vidis, ze ta nezaclenuje do svojho zivota, tak mas jasno... napriklad mna moj priatel zobral medzi kamaratov uz na treti den..:)
kolko mate rokov? teda skor ona...a kolko je po rozchode s byvalym?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozum vravi chod od toho, ale srdce je silnejsie - Fórum - ZDRAVIE.sk