Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sampon na suche vlasy bez lesku

kralovna_12

baby kerastase sa da kupit aj na parfums.sk, ja ho tam kupujem uz roky a maju tam celkom dobry vyber, najlepsi je olejcek na vlasy :-)

simonka722

Ja sm kedysis chodila ku kaderničke čo robila s Kerastase a bol teda super, aj som si vtedy nakupila plno veci a použivala som pravidelne :-) ale ako to tak byva- dobré kaderničky vždy odidu na matersku :D a odvtedy som ho už nejak nezohnala potom u nás

ANGEL-DEMON

domaci zabal: zmiešaj žltko s napr. olivovym, ricinovym, kokosovym olejom... ak nemáš použi kludne aj slnečnicový.. to je na pokožku hlavy a masiruj.... a daj si aj na končeky... nechaj hodinu posobiť...
rob to 2x mesačne...
a treba podstrihavať vlasy každe 3 mesiace...nešuchať ich uterakom, nefenovať, nežehliť... kup si kondicioner na suche vlasy..
tak napriklad kedze ja väčšinou použivam zabaly, kondicioner mam za 1€ z kauflandu :-D je dobrý...je lepší ako niektoré značkove, kedže mam už čo to odskušané.... umyjem vlasy dam kondicioner , necham posobiť 10-15min a znovu umyvjem...len vyžmykam šampon po vlasoch, nedrhnem ich šamponom... masku mam momentalne KALLOS-frutta z parfums.sk za 1,60€ tak kráááásne vonia na zjedenie... momentalne su všetky tie masky vypredane čo som kukala...
a HENNA je super vec... mne ani nepomohla tak bezfarebna co som si bola dala... ako teraz som vyskusala farebnu hnedu... a po 2 tyzdnoch ju uz mam fuč, vymytú... take krasne leskle vlasy mi ostali po nej, :-)

ANGEL-DEMON

o vlasy sa treba aj starať žiadny zazračny šampon neexistuje!
ked si umyjes vlasy samponuj len pri korienkoch a po vlasoch len vyžmykaj šampon...a samozrejme že treba použivať aj take produkty, ktorym sa hovorí "kondicioner" "masky na vlasy" atd...
a kokosovy olej... daj si aj bezne do suchych vlasov, zaplet vrkoč a možeš tak normalne chodiť.. aj ja tak robim... alebo do drdolu...
vlasom to pomoze..

zuzi74

Rob si olejove zabaly na vlasy a aj na pokozku. Mas ju vysusenu a tym padom produkuje viac mazu. Myslim samozrejme kvalitne za studena lisovane oleje, nie tie z drogerie. Neumyvaj vlasy samponom, ktory obsahuje silikony a parabeny. Na zaver umyvania preplachni studenou vodou, alebo vodou zmiesanou s jablcnym octom pre lesk vlasov.

Alexa12

Ahoj, tiez by ma zaujmalo rozne tipy na sampony na suche a znicene vlasy. Hlavne ka mate niekto skusenost napr s Kerastase :)

ciara

mne najviac vyhovuje matrix biolage hydratherapie alebo potom prirodna kozmetika na vlasy lavera - kupis ju v dm drogerii

Nerita

Herbal Esences, aj s balzamom.. ozaj,pouzivas bezne balzam?bez toho totiz lesk iba tazko dosiahnut. No a ten Herbal Essences si nepomylte s Natural Essences v takmer totoznom baleni.. je to odzub a kupuje sa v Kauflande. Skutocne Herbal Esences nech vam prinesie kamos z anglicka,ocko z polska,dedko z ukrajiny alebo teta z ameriky :D

fulianka

No ja si davam zabaly...detsky olej, med a tak...a sampony obycajne, to je jedno, lacne bylinkove...ale hlavne balzam, na nom si davam zalezat. A z receptov starych mam...naj je oplachnut vlasy po umyti vlaznou vodou s octom, do 1 litra cca 1 polievkova lyzka. POtom su leskle, ked to robis pravidelna...ale zas neprehanat=)..a neboj, ocot na nich po vyschnuti necitit.
Jaj a este aj henna robi dobre na vsetko=) takze skus=)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sampon na suche vlasy bez lesku - Fórum - ZDRAVIE.sk