Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Crevna sprcha - mate skusenosti?

juel79

Dobrý deň.
Priateľka sa teraz rozhoduje či pôjde na tú sprchu. Odporučila jej to numerologička, nakoľko jej presne diagnostikovala problémy s močovým mechúrom, ženskými vecami a problémom v podbrušku. Povedala jej, aby absolvovala túto sprchu hrubého čreva, lebo tam pramenia tieto problémy. Priateľka užíva GOLDEN YACCU a vraj je to tiež super, ale určite by mala ísť aj na tú sprchu, lebo v jej štádiu je to už najlepšie riešenie. Ak by vraj začala s užívaním YACCY skôr, tak by to nemusela absolvovať a pekne by sa prečistila. Ja som yaccu objednal z zenskeproblemy.sk Ako dopadla a či to pomohlo dám vedieť.

ajka2

lenca-stale si nenapisala dovod preco mame usetrit peniaze inde? napises?

lindus-kde v BA to prosim ta robia? ja som po tom patrala a vypatrala som iba v Hlohovci a tam 3 procedury stoja 1500,- cize jedna 500,-

preco to nie je dobre ked klystir tiez odporucaju a ludia tuto ocistu robia uz starocia? a tak ako pisala lenca cisti sa nim iba tretina creva a cervnou sprchou cele crevo. koli comu by to nemalo teda prospiet, ale skôr uskodit??

Lindus

Ahojte,neviem co je na tom pravdy, ale ta crevna sprcha je velmi dobra ked ma niekto zapchy, citlive creva, hnacky, ze to proste precisti cely organizmus... a co sa tyka porusenej flory aj o tom som citala ze to je na nejakych 48 hodin, ale potom sa to v tele v pohode obnovi. no vazne neviem ci na to mam ist, mam celkovo problemy s travenim uz roky a je to fakt neprijemne... V Bratislave to robia asi iba v 2 sukromnych zdravotnych strediskach. v jednom je to za 900 a v druhom za 690. to je normalna cena za jednu proceduru? prosim poradte. dakujem :)

lenca

boli to 2 roky. Nie lekar, bola to sestricka, vobec to neodflakla, trvalo to asi? hodinu cele, pri celej ociste mi masirovala podbrusko, aby sa necistoty lepsie uvolnovali, ona sama bola nadsenec tejto ocisty. Prvykrat som crevnu sprchu musela absolvovat 3krat po sebe, potom sa chodi na udrziavanie tak raz za pol roka. ale vravim z vlastnej skusenosti, minte si peniazky radsej na nieco ine.

nikuska

lenca. ty tvrdis ze si chodila 3 roky. ako casto si absolvovala tie sprchy? robil ti ich zakazdym doktor? (pocula som ze to robia aj sestricky sice za lacnejsie ale vraj to odflaknu).

nikuska

ahoj lucik. ja sa tiez trapim podobnymi otazkami co je lepsie ci klystir alebo crevna sprcha. Je tu niekto kto vyskusal crevnu sprchu a vie prezentovat svoje pocity pred a po?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Crevna sprcha - mate skusenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk