Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chalan (22 rokov) chodi so 14-rocnou

axelonka

22 ročný chlapec a 14 dievča je veľký vekový rozdiel. iné by bolo, ak by ona mala napríklad 20 a on 28. vtedy sa ten veľký vekový rozdiel chápe a vníma úplne inak, lebo obaja sú už dospelí, vedia čo robia a sú si vedomí do čoho idú, sú schopní znášať svoje činy. ale keď dievča má len 14, je to ešte len dieťa, nie je na tom rozumovo až tak vyspelé, aby si vedelo uvedomiť všetko pre a proti. samozrejme, že tým nechcem nikoho uraziť. možno ide len o poblúznenie, o frajerinu, že "som sa zapáčila aj niekomu tak o dosť staršiemu ako som ja". ale ten veľký vekový rozdiel určite časom pocítia, či sa to bude týkať sexu, či školy a práce alebo niečoho iného. ale vždy platí, že výnimky potvrdzujú pravidlo:)

DESmodka

no neni to divne.. teda teraz to mozno aj je divne, ked pozries na vek ale neskor ked ona bude mat 22 a on 30 tak to uz divne nebude... ja mam chalana o 7 rokov starsieho a sa na tom bavime, kebyze ho spoznam ako 14 a on by mal 21 tak by som ho nechcela asi :), ale kedze som ho spoznala v 19 tak oki :)

jcvd

je to v pohode..je to len cislo ten vek...ked sa maju radi..preco nie....ibaze si mlady na šukačku asi počka....pokial ta 14 rocna nie je degeška:DDD

didushhqa

nevidim na tom nič zlé....Moja kamarátka má 14,a chodí s 26 ročným...TO JE ROZDIEL..a nie 22..to je v pohode.

fuck_off

14 a 16 je oooobrovsky rozdiel! nenarazam na pravnu zodpovednost. v puberte su dva roky prechod od urehotanej kozenky k mladej zene.

motylik337

ked som mala 16 zacala som chodit s 21 rocnym.boli sme spolu 3a pol roka a uz 4 roky sme manzelia.tak neviem nech sa kazdy stara o seba

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chalan (22 rokov) chodi so 14-rocnou - Fórum - ZDRAVIE.sk