chalan (22 rokov) chodi so 14-rocnou

patulka

awoj lucia313.co sa ti zda na tom cudne?ja mam15a chodim s chalanom ktory ma22.nevem je to zvlastne bo je starsi ale da sa to:-]neni to zle:-]napis mi ak chces:-]

stix

tak z pohladu tej 14-rocnej to ako-tak chapem, chce frajera a skusat nejake tie "nove" veci, ako napr. sex... ale nechapem toho chalana co ma 22 rokov a chodi so 14-rocnou!!! ved to dievca je este pod zakonom, to si nemoze najst nejaku seberovnu partnerku???

hrkalka

som prekvapena reakciami. mam 14-rocnu sestru a zhodou okolnosti mam 22 :) keby nejaky moj spoluziak alebo kamos zacal kukat na moju sestru, vypichla by som mu oci ;) fakt neviem, moja segra je vyspela, porozpravame sa, neni to nejaka sibnuta pubertacka... ale 22-rocny chlapec predsa len hlada vo vztahu nieco ine, ako mu moze dat dievcatko zo ZS... mne to pripada divne. ale mozno ide o chlapca, o ktoreho enmaju rovesnicky zaujem, tak si nasiel mladunku kocku... ak na nu netlaci ohladom sexu (pozor! sex je aj ked ju ziada o fajcenie a podobne praktiky!!! a aj ked ju ani neziada sam, ona sama chce, tak v 14tich to este nie je košer podla mna...), tak je to super, ale ... velmi zvlastny muz to musi byt!

vankussik

no ja si myslim ze vsetko zalezi od dusevnej vyspelosti..ja som v 14tich bola vyspela nielen po fyzickej ale aj po psychickej stranke,a az na tolko ze kamaratov som mala od 20 vyssie aj co sa tyka zien aj muzov..s rovesnikmi som si nemala co povedat,lebo sa mi mozog zasataval nad 98 percent nahodenych tem,nasla som si priatela ktory mal 25...laska,porozumenie vsetko...dnes mam 23 a sme este stale spolu...(medzitym sme sa asi 3krat rozisli na dlhsiu dobu,ale tak vzdy sme si k sebe cestu nasli)...a moja stara mama mala len 16 a dedko 34..a to uz je co povedat :)...ale tak riadme sa heslo :Ked ju milujes,nie je co riesit :)

cat

co pritahuje ju na nom..to chapem..ale co pritahuje jeho na nej..to nechapem.. myslela som, ze chalani v jeho veku si hladaju seberovne alebo starsie/skusenejsie..

age44

presne tak, vo vyssom veku uz tie rozdiely nie su take markantne, ale toto je celkom ina uroven. na prvy pohlad to vyzera, ako keby bol chlapec pedofil. ale ked mu nevadi, ze chodi s deckom...... viem o com sa zvyknu bavit 14 rocne dievcata. mam taku neter.

lucia313

nie nikto nikoho nesudi len chcem vediet nazor viacerych ludi, lebo to povedal len mne a este jednej kamaratke...

alicazrisedivov

Ahojte, ja som to zazila a trva to uz 7 rokov, planujeme svadbu, ide tu o dusevnu vyspelost a lasku, nesudte.