Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

polstina za cca 3-4 mesiace

zaba

no ja som tam uz bola tak na tyzden u rodiny a celkom lahko som pochytila par slovicok tak myslim zeby som to mozno aj zvladla:)

anglicanka

ja som v UK ako hmmmmm,tiez teraz ako aupair kvoli jazyku + chodim do skoly,co je super.zatial to este nieje dobre,ale snad raz bude.jednoznacne musis do tej ktorej krajiny a byt priamo pri zdroji.
Polstine lahko porozumies,len sa naucit hovorit.Tak drzim palce

hmmmmmmmmmmmmmmmm

hmmmm tak mne trvalo 2 roky kym som sa naucila po anglicky, ale zato so spravnou gramatikou.pretoze mnohi ludia si myslia ze vedia anglictinu,povacsine ale nezvaldaju casy ktore slovencina nema-perfectum.napr. a spravne predlozky a phrasal verbs.rychlost ucenia je individ.zavisi hlavne od talentu na jazyky a hlavne ako casto ho pouzivate.ja som bola au-pair v rodine, kde som moc prilezitosti na nejaky speaking nemala/ironia,ze??/, lebo som mala trosku vacsie deti, chlapcov a oni boli stale len na pocitaci.odkedy som zacala ale pracovat, tak som si fakt zlepsila jazyk.skola vas nauci gramatiku a pisanie ale hovorenie a pocuvanie-to chce vela praxe.

lea

ja som sa hovorovu taliancinu v Taliansku naucila za 3 tyzdne, lebo mi nic ine nezostavalo. ale vedela som francuzsky, tak o to to bolo lahsie. polstinu urcite zvladnes

age44

za tri mesiace? da sa, ale na akej urovni potrebujes? lebo na tlmocenie to este stacit nebude :-)
polstina je predsa slovansky jazyk, takze je pomerne jednoduche zvladnut ho.
kazdopadne, ked budes v polsku, treba co najviac pocuvat - rozhovory, radio, televiziu a snazit sa rozpravat. neboj sa, nikto ta nevysmeje, len rozpravaj, aj ked nie celkom bezchybne. treba sa snazit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

polstina za cca 3-4 mesiace - Fórum - ZDRAVIE.sk