Sú aj malé prsia vzrušujúce?

ivinka1000

baby neviem, co znamena male ale ja nosim podperu 70B a mam z toho strasne komplexy...mam 16 takze som zatial pokojna ale ak sa raz budem mat vyzliect pred chalanom asi sa prepadnem od hanby...

adulik

nemôžem povedať, že mám taký problém ako vy .... ja mám tiež Bčka, ale občas push up nosím... ale to skôr len kvôli nejakým tričkám, aby vynikol výstrih

ivka.

myšička, tak takého priateľa ti zavidím. ale aj doprajem. ani môj nenamieta ale ja som sama so sebou nespokojná. ale to mám v povahe. nič sa mi na sebe nepáči. ale je katalog,
daj si do googlu uhse, je to erotický katalóg a tam sú aj malé čísla. a sú fakt pekne!!!

misicka

a co sa tyka tej push-upky tak jeden cas som ju tiez pouzivala, no teraz mi to pride take cudne, ze by som sa mala chvalit niecim co ani nie je moje a tak radsej budem prirodzena nez by som sa potom mala pred priatelom strapnit:)

misicka

ikuska, to som nemyslela tak aby si sa aj ty tu chvalila:)..ja len ze je to smiesne ze niekto ma becka a este sa stazuje ze ma male..a s tebou ivka. suhlasim, aj ja mam problem kupit si 70A, teda neviem ci su vzdy vypredane alebo ani take nevyrabaju z niektorych druhov podprseniek..ale jedno musim povedat, komplexy som zo svojich prs nikdy nemala, lebo male prsia sa mi pacia a su aj vyhodou(napr. mozem spat na bruchu:))a aj partner sa nestazuje a ked sa stazujem ja(lebo brala by som o cislo vacsie), tak ma hned prevalcuje odpovedou typu: "..ale ved ja som do nich a zboznujem ich .."....takze tak:)

ivka.

a ešte keď si kúpim peknú push-up podprsenku, tak mám aspoň trošku väčšie. dám si po dve vypchávky. je to fajn až kým som neni s priateľom a mám si ju dať dole. tak ich mám aj otlačené a kde nič - tu nič.

ivka.

ja mam 70 A a aj tie su mi občas veľké. a taká mala veľkosť sa dá ťažko zohnať. Každý vraví, že pekné su tak akurát do ruky. no ale moje sú ešte aj do ruky malé. a priateľ má rád väčšie, aj keď mi nič nepovie ale vidím ako na baby s väčšími pozerá. a dokonca raz povedal, že bratova žena má také pekné prsia, veľké a pevné. že nemusí nosiť ani podprsenku. no tak moje sebavedomie ohľadom pŕs kleslo na nulu.