Sú aj malé prsia vzrušujúce?

tens

ako zena viem ze mat male prsia prináša vela starosti ae len z nasej strany..chlapom je podstatne jedno ci mas 2 ale 3ojky ..nejde o velikost ..ide oto ako ich vies nosit...neorob si z nich komplex ale prednost ,.

ja1988

Je to dost individualne, vela muzom sa pacia velke, ale male maju tiez obrovsky fanklub:).
Mna napriklad male (mensie) prsia vzrusuju ovela viac ako dake balony.

miroo01

same keci mam dost rokov a je to asi tak ako s jedlom niekto ma rad to iny nieco ine a preco som zareagoval lebo ja som s tych co sa im pacia mensie neviem preco by to malo byt divne sto ludi sto chuti... :)

ellyy

lucy

a ja osobne si myslim, ze vacsine muzov sa pacia zeny typu krv a mlieko,a hovori sa o nich ze su v sexe ovela lepsie ako modelky a su so sebou ovela spokojnejsie, a to ze sa im pacia kypre tvary viem podla svojich skusenosti mam vela kamaratov, a okrem toho kazdemu sa paci nieco ine

muzom sa modelky sice pacia ale na dlhotrvajuci vztah si ich nevyberaju...

a ak by som si mala vybrat tak by som chcela mat postavu typu krv a mlieko, a nie mat postavu modelky sice mi kazdy zavidi ze by chcel mat taku postavu, ale ja na tom nic uzasne nevidim a snazim sa uz velmi dlho pribrat a no proste mam taky metabolizmus a nic nepomaha takze sa budem musiet uspokojit s tym co mam :-D:-D:-D

ellyy

mistooo tak to si trepol riadnu blbost!!!! ze holka si za to moze ze ma male prsia...to ako keby som povedala ze muzi si mozu za to ze maju maleho...

vobec to nie je o vahe poznam plno holiek co su ako sparatka a maju pomaly Cka a poznam plno holiek co su pri sebe a nemaju pomaly ani Acka...

tiez som sa tym trapila, lebo kupit normalnu podprsenku co by mi aj sedela je velmi tazke a nehovoriac este o nejakej farebnej....a ked aj nejake maju hned sa vypredaju :-((( A keby som mala aspon Acka tak som stastna ako blcha :-D:-D mne sa moje mini celkom pacia len keby boli o trosicku vacsie by som bola spokojnejsia :-D

zsfgd

Nanuskaa su chlapi ktorim sa pacia male
staci ked tam je naznak ze su

skebla skus cvicit mozno to pomoze
co sa velkych dvorcou tyka je dolezite aby sa \\\"postavili\\\" pri drazdeni ( aj z hladiska kojenia )

skebla +nanuskaa nech ich mate akekolvek ovela horsie je ked sa zane hambite a viditelne vas trapia nerisit ;-)

zsfgd

Nanuskaa su chlapi ktorim sa pacia male
staci ked tam je naznak ze su

skebla skus cvicit mozno to pomoze
co sa velkych dvorcou tyka je dolezite aby sa \"postavili\" pri drazdeni ( aj z hladiska kojenia )

skebla +nanuskaa nech ich mate akekolvek ovela horsie je ked sa zane hambite a viditelne vas trapia nerisit ;-)

skebla

Ako je to s prsnymi dvorcami, ked su mega velke ? Su prsia potom viac vzrusive alebo viacej citlive alebo ako to je ? :D
Priznam sa, ze podla mna mam prsia skarede. 80C ovisnute, bez pekneho tvaru, oobrovske dvorce, minimalne bradavky, jednu kozu ovela vacsiu nez druhu... No strach sa pred niekym vyzliect :D V mojom pripade sa toho vela dat urobit nebude zrejme. A nepoznam nikoho, koho by take prsia vzrusovali xD