Sú aj malé prsia vzrušujúce?

Nanuskaa

Ahojte,chcela som sa spytat ze co mam robit moje prsia su male a welmi mi to vadi..aj posilovacie cvicenia som robila a nic..moje rovesnicky maju welke vivinute a ja..to co som uz hovorila :(( tak prosim o radu..dakujem :))

sdgdfgsdgf

mam 19 a na prsiach mi voooobec nezalezi teda ak zena nieje ako doska a nema ja niake moc velke, mne sa ani moc velke nepacia

mistoo

Pokial to nie su nejake Acka, tak nevadia. Plocha baba nevypada az tak pritazlivo ako prsnata, ale vela z nich si za to moze samo. Ked je chuda ako steblo, nema mat odkial prsia. Pre mna nie su prsia az tak dolezite, to uz radsej postava, nech nie je pri sebe, ale nech ma rysy, pekne boky atd. Oci si vsimam, mimiku tvare, prejavy, povahu, komunikaciu. Urcite tam musi byt osobna pritazlivost, ale prsia tam neratam. Ale ano, je pekne, ked baba nejake ma, uz aj preto, lebo na starobu budu tie velmi male vyzerat ako ovisajuce vrasky, ale tak kazdy zostarneme, nie je o com.

domini

no tak niektory sa kukaju hlavne na prsia..ja som sa pytala na co sa pozeraju niektory najskor..prsia vobec niesu take dolezite ako si myslime...chalani si to ani nevsimaju..pytala som sa co si vsimaju..najprv to bola:celkova postava..potom tvar...potom vlasy...potom usmev..a nakoniec az prsia..a podla mna su male krajsie..ked raz budeme mat my s mensim poprsim bude to vyzerat lepsie ako keby sme mali mat efka!!no ne?mne sa pacia take mensie..velke vyzeraju neprirodzene..a chalanovi sa pacia tiez..takze nieje co riesitprsia maju splnit ucel a nie su na predvadzanie ani na predbiehanie...

gabika2p

už nechajte napokoji tu lucy333lebo ju tu porazi a este si niečo spravi nikdy nevies aky su ludia a čoho su schopny

kiario

ja si myslim ze mam male prsia ale priatel mi stale hovori ze su presne do ruk a vobec nie su male...a miluje ich...strasne rad ich hladi a bozkava a vdaka nemu moj komplex zmizol...mam 19 tak mi uz asi nenarastu mozno ak raz budem mat svoje deticky tak sa zvacsia..ale ked mojej laske vyhovuju tak mi je jedno ake su..hlavne ze zdrave..

zabka222

pre ako ktorych clapow niekomu sa pačia male niekomu welke. ale ked ta niekto miluje tak nezalezi na prsiach!!!!!!