Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozvod?!

Príspevok v téme: rozvod?!
aňulienka

Chcem vás poprosiť o váš názor. S manželom sme spolu 10rokov, máme dve deti. Od začiatku vzťahu sme mali problémy, ktoré sme po dlhom čase vždy dajako vyriešili, ale len do času...potom prišli znova. Mali sme dve vážne krízy, kedy som zvažovala, či by nebolo lepšie to ukončiť, ale vždy ma nakoniec\\\"ukecal\\\ ", lenže teraz som dospela k presvedčeniu, že sme natoľko rozdielny, že tieto sváry budú medzi nami celý život. On je zvláštna povaha, nikdy so mnou nemal chuť nič riešiť, stále bol spokojný, aj keď ja nie, nebojoval o mňa, ani keď som mu skoro ušla, to nebudem opisovať, mala som pocit, že mu skôr prekážam, najspokojnejší bol, keď som bola ticho a on mal svoj kľud. Vie dosť slovne ubližovať, nie žeby mi nadával, to nie, ale rád ironizuje, bagatelizuje a prilieva olej do ohňa...Ťažko sa to opisuje.
No a teraz som navrhla, že či by nebolo lepšie ostať spolu, ale len naoko, kvôli deťom, inak sa nehádame, vieme sa dohodnúť, aspoň to sa zlepšilo a bol by koniec trápeniam, čo sa nášhu vzťahu týka, ale on nechce, vraj ma stále ľúbi. Ale ja už mám tej tolerancie a zvykania si stále na niečo plné zuby. Nemám chuť to meniť, nemám už na to energiu, rozum radí to riešiť, ale nejde to. Chodíme aj ku psychológovi, ale zatiaľ zmenu nebadám. Vyzerá to tak, že som sa zaťala, ale to určite nie, nie som malé decko. Len už to nechcem a hlavne nemôžem meniť. Myslíte, že má zmysel dávať niekomu ešte tretiu šancu? Podľa mňa nie, nič sa nezemní. Veď ako rodičia budeme fungovať ďalej, len nie ako partneri. Už neviem, čo mám robiť, nemôžem sa celý život do niečoho nútiť...

dupla

hm, ale vieš moj muž tam nechce ísť - do poradne, vieš on ked sa zatne tak konečná, ale práveže je všetko len na čas, a zase by sme boli tam kde sme začali. Vám budem držať palce, ale napr. jasom sa dozvedela asi 3 dni dozadu, že uvažuje o rozvode. Ked človek to aj chce aj nie. Keby aspon chceli riešiť problémy a riešili ich stále a nie len na čas ......

dupla

ahoj jaja: nevadí že si tu, je to pohoda. No neviem, a bolo viac tých smsiek ako 2? ČO ti vlastne hovoril? Lebo neviem, je pravda, že chlap ide k babe osprchuje sa a je po všetkom - žiadne city. A ked vieš čo bolo v smskách, bolo toniečo viac? A vôbec nebolo na nom nič vidieť? Myslím v poslednu dobu

dupla

ahojky, no bol asi 3 dni divný a potom že to takto bude lepšie, že si asi nerozumieme, ale aby sme fungovali takto dalej ako kamaráti a pohoda. Vieš to je rozprávková predstava, teraz je milý, taaký normálny, ja som rozmýšlala o rozvode ako ty, ale potom ma to prešlo, teraz to otočil on. Je teraz vlastne na koni, lebo je to na nom ja som to nepodala, ani som to tak hned nechcela. Ale jasne bola chvílka že ano. Len vieš nikde neni napísané že ak si nájde nejakú mrchu, či bude všetko ako teraz, lebo ho môže ovplyvnovať. Tak tomu nerozumiem ani ja. Vlastne ako keby chcel mať otvorené dvere si nájsť možno niekoho s kým si bude dobre rozumieť. Ale na druhej strane že si uvedomuje že ako sa správal tých 10 rokov a blabla. A dôvod? neverí mi to je ad1 a žiarli .

jaja

Ahojte, môžem sa pridať mám problém. Sme s manželom 17 rokov a taktiež boli nejaké krízy ale vyzeralo to tak že sa všetko utriaslo. Včera som mala jeden telefonát. Volal nespokojný manžel priatelky mojho muža. povedal mi ze si sms kuju a telefonuju a stretavaju sa. Moj najskor zapieral a potom vysvitlo ze len 2smsky za rok. Dnes som dostala kopie sms iek, ktore pisal moj muz jej. Neviem ako sa zachovat. Viem ze je to asi casty problem. Manzel vravi, ze ma lubi a to s tou inac ,,milenkou z mladosti,,vraj bola len taka flirtovacka, nic viac. ze vraj sa vobec nestretli. Ale ja mu to neverím. Sorri ze som sa zaplietla ale nemam to komu povedat tak som sa iba tak ze vyrozpravat sa. aj to je nieco. Ak mate chut tak nieco napiste. dik za vypocutie aj ked bez zvuku.

aňulienka

Tvoj muž chce rozvod? to som nevedela...u nás je to/alebo bolo/opačne. Ale nakoniec sme sa rozhodli zájsť za psychologičkou a skúšam to riešiť inak, ako takto. ale ak to nevyjde, ešte stále je tu tá možnosť.Zatiaš je to dobré, len to som už tiež zažila, ale neostáva mi nič iné, len veriť, že mu veľa ecí konečne došlo. Tvoj muž chce vlastne to, čo som chcela od môjho muža ja. A veru neviem, koľko to takto môže fungovať. A on ti udáva aj nejaký dôvod?

anulienka

no hej, mas aj pravdu, my teraz vlastne fungujeme ako kamaráti - viacmenej a vyzerá to tak že ani sama tomu nerozumiem. Muž chce rozvod, ale chce fungovať v priatelskom vztahu, a aj spolu bývať, vlastne by sa nič nezmenilo iba by sme sa rozviedli, chápeš tomu? No ja neviem, uvidím či to aj dokáže podať.....a vy ste ako teraz?

aňulienka

Dupla, nemám takú tú adresu, čo teraz skoro každý, nejaký p.o.box a hotovo, mám tam normálne napísané meno a to zase nechcem ja. Je to blbé, keď vieš, že ťža všetci čítajú, ale sme anonymné, tak nech si myslia, čo chcú. Takých príbehov, aký prežívame aj my dve, je určite veľa. Len nám to pripadá, že sme jediné, ktoré si vzali asi nesprávneho chlapa.

dupla

ahoj, vieš no rozpravali sme sa - nemas mailovu adresu, tam by som ti popisala viacej , tu to nechcem tak zverejnovat. dakujem

aňulienka

Dupla, mne by svojim spôsobom až odľahlo, keby si nejakú našiel. Netvrdím, že mi to nie je ľúto, ale neviem sa už tak správne "naštartovať" a fungovať ako kedysi. V tom máš pravdu, že deti to časom určite vycítia, že to nie je tak, ako má byť. Ale na rozvod, či rozchod, musí človek posupne dozrieť. A asi by sme sa mali snažiť dať ešte poslednú šancu. A nechcete zájsť do manž. poradne? Čo na to muž? Ak to chcete zachrániť, asi vám nič iné neostáva. Aj tak nikde nie je napísané, že sa vám to podarí. Ale aspoň mať ten pocit, že sme pre to urobili maximum.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozvod?! - Fórum - ZDRAVIE.sk