Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia

Príspevok v téme: antikoncepcia
flauta14

ahojte, dufam, ze to nebude zniest ako strasne trapna otazka... prestala som uzivat antikoncepciu (pred par tyzdnami) a teraz som sa nenormalne vyhadzala.. ani nie ze by to bolo take to typicke akne, ale mam na tvari cervene male vyrazky... myslite, ze to moze byt prave od toho, ze mi klesla hladina hormonov? lebo ked som ich uzivala, nemala som taku strasnu tvar... neviem, co s tym mam robit, mam strasne citlivu plet, pouzivam pletove masky, krem na citlivu plet, davam si na to cajovnikovy olej... ale nic mi nepomaha.. nie som v puberte, ze by som mala este stale problematicku plet.. dakujem za pomoc.. :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk