Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastika nosa

Majka42

Dada225 myslím že maš aj pravdu nechaj ho nech robí dôležitejšie veci ako nejaka mala nesumernosť na tvojom nose. Ja by som tam už asi tiež neišla, ak by som nemala prisť na kontrolu. Snaď nebudeš veľa platiť na tej inej klinike. Potom sa ozvi ak chceš ako si dopadla inde a koľko ťa to bude stáť, maj sa.

Dada225

Majka ja by som k nemu aj šla, ak by som mala možnosť mu to povedať na kontrole napr po 3 mes. bola by som rada. K nemu sa nechodi na kontroly a ja sama od seba nemam odvahu sa mu ozvať. Radšej pôjdem inam. On vie prečo to ma takto zariadene a ja už otravovať nebudem. A na druhej strane oni tam v Ružinove su zamerany na rekonštrukčnu chirurgiu, esteticku veľmi nie maju tam doležitejšie operácie a nejaky trošku hrboľatý, alebo krivý nos po rhinoplastike tam už nikoho nebude zaujimať. Tam take nezrovnalosti považuju za normalne oproti nejakemu napohlad zlomenemu a veľmi krivemu nosu. Ale tak skusila som tam isť aj tak. Akože išla som tam aj tak a neľutujem to len ešte malu upravu si dam na nejakej sukromnej estetickej klinike spraviť a bude to dobre.

Majka42

Dada225, prečo nejdeš k tomu istemu čo ťa operoval na tu malu opravu? Chceš platiť inde? Alebo mu už neveríš?

Dada225

U dr Hájeka som bola a až na malý hrbolček na chrupavke ktorý si dam ešte u niekoho zbrusiť som veľmi spokojna s operáciou. Je to o 90% lepšie ako môj starý nos.

laura.

ahojte mohol by mi niekto povedať, či plastický chirurg spraví vybočenú nosovú prepážku a hneď aj estetickú úpravu? Alebo musím ísť najprv k orl a potom k plastickému chirurgovi? Vedeli by ste o niekom v BA?

mirkacik

ahojte babky , prosim avs peklne na Kováč z BB nemate email???..a bolis te u neho niekto na plastike nosa?...prosim vas o odpovede ak sa bude dat , dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plastika nosa - Fórum - ZDRAVIE.sk