Plastika nosa

Lenulienka

atalienka, no ahoj :) mam za sebou tu konzultaciu, takze objednali ma az na 4.jula, akoze nevadi, ale tak cim skor tym lepsie by to bolo. Co uz. Budu mi musiet na kompletku prerabat nos. :(

atalienka

lenulienka: vypadol mi net, no ja do práce, takže budem doma, ale končím externe VŠ, tak aj preto som to takto potrebovala naplánovať, aby som sa mohla učiť:-O, ale neviem ako budú reagovať v práci,len dúfam, že to nebude taká obrovská zmena alebo k lepšiemu:-O

Lenulienka

Jasne ze dam vediet :) No do prace, ale tak ja s tym ratam ze budem aspon 2-3 tyzdne PN. Ty si ako na tom? ulejes sa zo skoly, ci z prace? :) Fuuh, ale to bude.. take budeme mat nosy jak balony :D

atalienka

lenulienka: jasne treba vyskúšať, ved možno sa bude dať a potom daj vedieť čoti povie na konzultácii, chodíš do práce? alebo do školy - lebo to bude na dlhšiu pn si myslím

Lenulienka

No ja by som najradsej tiez v aprili. To by bolo uplne idealne. No skusim sa ho spytat, poprosit ho, ze ci by bol taky dobry a dal mi nejaky skorsi termin. Uvidime v utorok, uz budem vediet ze kedy pojdem.

atalienka

lenulienka: vieš ja som mu písala, že nech mi dá hned aj termín pretože mám nejaké povinnosti a v máji musím byť ok. Tak mi dal termín konzultácie a hned aj termín operácie - lebo som ho poprosila, že po 11. apríly to potrebujem ale čo najskôr ako sa dá. Tak bol zlatý a takto mi dal termín a ty chceš kedy?

Lenulienka

No ty aspon vies kedy mas uz termin. Ja len dufam ze nebudem musiet tolko cakat. Cim skor tym lepsie. Tak ti drzim prsteky, ved ked uz ti to budu robit, tak nech poriadne, aby si mala pekny nostek :) nie?

atalienka

lenulienka: ja idem 14.04. na operáciu a tiež ma uspia - on nerobí lokálky. Na konzultáciu idem za 2 týždne. Tak uvidím čo mi povie, lebo ja mám vykrivenú vnútornú prepážku a potom chcem aj upraviť:-o

Lenulienka

atalienka: :) no ja idem doktorovi Dolezalovi, mne ho odporucila aj moja krcna aj kamoska bola unho. No mna musia urcite v celkovej anestezii, pretoze ja mam az uplne od hora vykriveny nos. Musia mi rozbit kost :( Cely nos od hora az po spodok na kompletku presunut :( dost blbe. A ty kedy ides na operaciu? no na lokalku bych nesla urcite